Tuesday, October 27, 2020

Zbuloni 56 pozicionet e lira të punës në kategorinë Shitje dhe Zhvillim Biznesi në duapune.com

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Insta1080x1080 4

Ajo që vihet re më së shumti në duapune.com edhe pse në kohë pandemie, është kërkesa e lartë për punësim në kategorinë e Shitjeve dhe Zhvillim Biznesit. Po të shohim edhe sot në portal numrin më të lartë të kërkesës për staf e ka pikërisht kjo kategori me 56 pozicione të lira pune.

Departamentet e Burimeve Njerëzore të kompanive të tilla si:

Megatek, Neptun, Remax, Delta Group, Lufra, Century 21 etj., janë në kërkim për:

Menaxherë: https://duapune.com/jobs/menaxher-shitje-ne-terren

Drejtor Shitjesh: https://duapune.com/jobs/drejtor-shitjesh-m-2

Agjent Imobiliar: https://duapune.com/jobs/agjent-imobiliar-54

Agjent Shitje: https://duapune.com/jobs/agjent-shitje-336

Shitës Rajonal: https://duapune.com/jobs/perfaqesues-rajonal-shitjesh-per-zonen-e-tiranes-15

Por, për t’u njohur me të gjitha mundësitë e punësimit të kësaj kategorie ne ju vëmë në dispozicion linkun përkatës: https://duapune.com/search/category/shitje-zhvillim-biznesi

Ndërkohë për t’u njohur me mundësitë e punësimit të industrive të tjera mund të ndiqni këtë lidhje: https://duapune.com/categories

“Miku juaj për punë dhe karrierë” – duapune.com

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.