Tuesday, October 27, 2020

Vera bëhet më e freskët me duapune.com me këtë ofertë për bizneset HOREKA!

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

HOREKA 1080x1080 1

Sezoni turistik veror sapo ka filluar dhe duapune.com dëshiron të freskojë me një ofertë speciale bizneset HOREKA.

Në kuadër të vështirësive që po kalon sektori i turizmit për shkak të pandemisë së Koronavirusit, për të gjithë bizneset e kategorisë HOREKA – Hotel-Restorant-Kafe, duapune.com u vjen në ndihmë duke ofruar Paketën Verore 2020 për Turizmin, për muajt Korrik – Gusht.

duapune.com është partneri i duhur në gjetjen e personelit profesional, shpejtë në kohë dhe cilësi.

duapune.com i ndihmon bizneset në çdo hap.

Të gjithë të interesuarit mund të kontaktojnë:

Email: [email protected]

Tel: 069 20 31 583

 

“Miku juaj për punë dhe karrierë”duapune.com

 

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.