Thursday, October 22, 2020

Vende të lira pune nga Europe Agency

Duhen lexuar

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Logo-Europa-Agency--Variant-003Mjek Kardiolog     https://duapune.com/jobs/mjek-i-specializuar/europe-agency/abu-dhabi/mjek-kardiolog-16360

Mjek Kardiolog (Femer), Abu Dhabi (rroga fillestare 15 000$/muaj)      https://duapune.com/jobs/mjek-i-specializuar/europe-agency/abu-dhabi/mjek-kardiolog-16361

Infermier, Dubai/Abu Dhabi (rroga fillestare 1000$/muaj)      https://duapune.com/jobs/infermier-ndihmesmjek/europe-agency/abu-dhabi/infermier-dubaiabu-dhabi-rroga-fillestare-1000muaj

Recepsioniste Spitali, Abu Dhabi (paga deri 2000 $/Muaj)         https://duapune.com/jobs/recepsionist/europe-agency/abu-dhabi/recepsioniste-spitali-abu-dhabi-paga-deri-2000-mua

Mesues/e, Abu Dhabi (paga 1200 $/Muaj)       https://duapune.com/jobs/mesues/europe-agency/abu-dhabi/mesuese-abu-dhabi-paga-1200-muaj-16359

Menaxhere Marketingu Palestre (F), Abu Dhabi (rroga 1500 – 2000 $/muaj)      https://duapune.com/jobs/menaxhim/europe-agency/abu-dhabi/menaxhere-marketingu-palestre-f-abu-dhabi-rroga-15

Guest Relation Officer (F), Dubai (Starting Salary – 700 $/month)        https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/europe-agency/dubai/guest-relation-officer-f-dubai-starting-salary-700

Shofer Taxi ne Abu-Dhabi (paga fillon nga 1000 $/Muaj plus perqindje ne baze te xhiros)     https://duapune.com/jobs/sherbim-transporti-dhe-shperndarje/europe-agency/abu-dhabi/shofer-taxi-ne-abu-dhabi-paga-fillon-nga-1000-muaj

Staf Servisi Makinash, Abu Dhabi (rroga 600 – 1000 $/muaj)          https://duapune.com/jobs/industria-mekanike/europe-agency/abu-dhabi/staf-servisi-makinash-abu-dhabi-rroga-600-1000-mua

Shitëse, Danimarkë (rroga 1000 Euro /muaj)        https://duapune.com/jobs/shitje/europe-agency/danimark/shitese-danimarke-rroga-1000-euro-muaj-16445

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...