Sunday, October 17, 2021
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Të pakategorizuara

Quiz!

Pergjigja eshte pulla e postes.

Thenia e dites

#duapune #kerkoj #njoftim #njoftimepune #njoftimpune #gjejpune #pune #shqiperi #albania #tirana

Humor!

#thursday #duapune #njoftim #funny  #humor #gjejpune #pune #shqiperi #albania #tirana

6 pyetje qe duhet t’i beni punedhenesit ne nje interviste pune

Të gjithë jemi të ndërgjegjshëm se për tu përgatitur për një intervistë pune duhet përkushtim dhe mbi të gjitha nuk duhet të...

10 kompanite qe po rekrutojne kete jave

Cilat jane 10 Kompanite e renditura ne krye te duapune.com per nga numri i vendeve te lira te punes qe ato ofrojne:

Na thoni cilen stine preferoni, t’ju themi ku te punoni. ^-^

Disa mundësi pune sipas asaj stine që ju preferoni. Pranvera stina juaj e preferuar? Nëse...

5 industrite e javes

Cilat jane 5 industrite me te kerkuara te javes per pune? 1 – Financë – 122 Pune aktive https://duapune.com/search/category/finance

Quiz!

Pergjigja. Akulli ishte i helmuar #duapune #kerkoj #njoftim #njoftimepune #njoftimpune #gjejpune #pune #shqiperi

Postimet e fundit

Quiz

Pergjigja: Taksisti po ecen ne kembe!

10 kompanite qe po rekrutojne kete jave

Cilat jane 10 Kompanite e renditura ne krye te duapune.com per nga numri i vendeve te lira te punes qe ato ofrojne:

Humor

#eshtune #duapune #njoftim #funny #humor

10 Mënyra si ta bësh më të pëlqyeshëm vendin e punës

Puna dhe argëtimi nuk janë gjithmonë bashkë, por është shumë e rëndësishme që ata të jenë. Studimet kanë treguar se ekziston një...

A e dini se…

50% e kandidatëve thonë se nuk do të punonin për një kompani me reputacion të keq as kundrejt një page të lartë.
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1