Tuesday, January 19, 2021

Trajnim i hapur “Këshillim për punë dhe karrierë” nga DIMAK dhe duapune.com

Duhen lexuar

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

98338318 2005812732884913 3137473974800220160 o

DIMAK në bashkëpunim me duapune.com organizojnë një cikël trajnimesh me temë “Këshillim për punë dhe karrierë”, i cili organizohet virtualisht nëpërmjet kanalit të Microsoft Teams.

Ky cikël trajnimesh drejtohet nga ekspertët e zhvillimit të karrierës Dritan Mezini dhe Eljana Mete, bashkëthemelues të portalit online të punësimit duapune.com

Seanca e radhës do të organizohet ditën e Premte dt. 29 Maj, ora 11:00 – 13:00

Kjo seancë do të trajtojë cështjet si më poshtë:

1. Tregu i punës dhe Përgatitja për tregun e punës.
2. CV-ja dhe përgatitja e saj.
3. Si të përgatitemi për intervistë të punës?
4. Pyetje përgjigje

Ky trajnim është i vlefshëm për të gjithë ata që po shikojnë për punë, dëshërojnë të ndryshojnë punë, janë kthyer nga jashtë dhe duan të rifuten në tregun e punës në Shqipëri, studentë etj..

Regjistrohuni në https://bit.ly/2Xlav4A

Për më shumë ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni tek [email protected] ose via whatsapp tek +355 692031583

Ju faleminderit

Ekipi i DIMAK dhe duapune.com

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...