Wednesday, July 28, 2021
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Të përgjithshme

Portali AlbaniaTech është live: Gjithçka mbi ekosistemin shqiptar të inovacionit në një platformë të vetme!

Portali AlbaniaTech është live: Gjithçka mbi ekosistemin shqiptar të inovacionit në një platformë të vetme! Portali AlbaniaTech u lançua...

Puno me Kurum International Sh.A. – 6 vende te lira pune

Kompania Kurum e themeluar në vitin 1975, ka si fushë kryesore të biznesit prodhimin e hekurit dhe çelikut. Me më shumë se...

Mundesi pune ne MALTE si Infermier ose Shef Kuzhine

Ti ke mundesi te punosh ne Malte. Mjafton te zoterosh gjuhen angleze dhe te kesh eksperience si Shef Kuzhine apo Infernier/e dhe...

Sa me i zgjuar te jesh, aq me shume mund ta besh kete gabim.

Sipas shkencës: sa më i zgjuar të jesh, aq më shumë mund të bësh këtë gabim të zakonshëm dhe të kushtueshëm.

5 gezime per vitin 2021

Pandemia COVID-19 nuk ishte ndonjë gjëmim në qiell të hapur, por përkundrazi një katastrofë “natyrore” e bërë nga njeriu, duke na  vënë...

Kenget me te bukura per Krishtlindje dhe Vitin e Ri

Ne pritje te Krishtlinjdes dhe te nderrimit te viteve ne menyre sa me te qete e te begate per te gjithe, ekipi...

E vërteta rreth bjondeve. Si ndikon ngjyra e flokëve në mjedisin e punës?

Bjondet paguhen më shumë Një studim i kryer në vitin 2010 nga Universiteti i Teknologjisë Queensland analizoi  13,000 gra të Kaukazit dhe erdhi në përfundim...

Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë

Nxitoni të aplikoni! Për Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë. Dokumentat i shkarkoni në linqet si mëposhtë: 2) #SHKARKO dhe #PLOTËSO elektronikisht formularin e aplikimit dhe...

Postimet e fundit

Keshilla per veshjen ne pune gjate veres!

Ju pëlqen apo jo, mënyra se si dukeni dhe visheni luan rol në suksesin tuaj në vendin e punës.

Quiz !

Përgjigje: Ana jeton në Australi.

Strategji të ndryshme për kërkimin e një pune gjatë verës.

Kërkimi i punës gjatë verës mund të jetë paksa i vështirë. Nuk duhet harruar që gjatë periudhës së verës rekrutuesit dhe menaxherët...

5 Qytetet e Javës

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihuni me...

Si e ka transformuar COVID punën me orare fleksibël nga ” mirë të jetë ” në “duhet të jetë.

Puna me orare fleksibël nuk është një koncept i ri, në fakt është një koncept që ka ekzistuar për disa dekada.
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1