Thursday, February 25, 2021
- Advertisement -

TAG

thirrja per projekte

Aktiviteti i parë i HRHub Albania

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për të adresuar sfidat me të cilat përballet...

Koha për Konkursin – Hackathon të CyberCamp Tirana

Edhe pak ditë nga Konkursi-Hackathon për talentet e Sigurisë ndaj Krimit Kibernetik! PËRGATITUNI!! CyberCamp Tirana Hackathon organizohet në datat 24 dhe 25 Maj 2019 tek...

Gati për Bootcamp Training – CyberCamp Tirana?

Për të gjithë koduesit, zhvilluesit e biznesit, njohësit e krimit dhe sigurisë kibernetike, por dhe për këdo që thjesht dëshiron të mësojë më shumë...

Koha për “Inno-Tech Camp Tirana”

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit? Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pjesë e synimeve tuaja? Ju prezantojmë me "Sprint Up" Inno-Tech Camp Tirana! CBTL (Center...

Thirrje për aplikime: Konkurs për ide inovative në industrinë agroushqimore

Qëllimi i projektit AGROINNOECO është të përcaktojë një metodologji që do të lehtësojë transferimin e inovacionit në industrinë agroushqimore të rajoneve pjesëmarrëse përmes krijimit...

Vëri në provë aftësitë e tua inovative! – “Made in Dibra” Bootcamp

UNDP me mbështetjen e Ambasadës Britanike do të organizojnë Bootcamp me temë: Made in Dibra! Design thinking për një Dibër për të rinjtë Ky Bootcamp...

AADF Master’s Degree Fellowship Program, Call for Application

      The AADF has opened the call for application for the Master’s Degree Fellowship Program. This is a competitive fellowship program intended for Albanian professionals...

YOUTH EXCHANGE AND STUDY

Mësoni më shumë për këtë program të ri shkëmbimi me Shtetet e Bashkuara të Amerikës YES – Youth Exchange and Study është një program...

Latest news

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

10 gjera qe shefat mund te bejne dhe te frikesojne punonjesit

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i angazhuar dhe tregoi aftësi lidershipi, të...
- Advertisement -