Tuesday, May 18, 2021
- Advertisement -

TAG

sezonale

Puno ne Berlin ose Munich

Aktualisht ne duapune.com jane te shpallura dy njoftime per mundesi punesimi ne Gjermani, perkatesisht ne qytetet Berlin dhe Munich. Nese je duke...

Pune sezonale 1 mujore ? Po eshte e mundur.

Per te gjithe ju te rinjte qe deshironi te beni dhurata dhe te shpenzoni pak me shume per festat e ketij fundviti,...

Latest news

5 industrite me te mira per fillimin e nje biznesi ne 2021

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë aspekte të jetës sonë, ajo gjithashtu përshpejtoi rritjen e...

Po ti mund te punosh jashte vendit. Keto jane 5 shtetet.

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne portalin e punesimit duapune.com...

Çfare ju prish imazhin dhe poziten tuaj ne pune?

Shumica e profesionistëve interesohen se çfarë mendojnë për ta kolegët dhe eprorete tyre. Kjo sepse mënyra se si njerëzit ju perceptojnë shpesh...

Digi Diaspora 2 Meetup #1

Digi Diaspora 2 është aktiviteti i rradhës që do të organizohet nga Shoqata Shqiptare e Teknologjisë së Informacionit (AITA), e mbështetur nga...
- Advertisement -