Wednesday, April 21, 2021
- Advertisement -

TAG

pune

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...

Po kerkoni pune? Mbi 20 njoftime te reja per ju.

Mundësitë e reja të punësimit të publikuara sot në duapune.com vijnë kryesisht nga kategoritë: Shitje, Financë, Ndërtim dhe Industri e rëndë apo Menaxhim. Disa nga...

Cilat jane 5 shenjat e “martirit” te punes.

5 shenja që ju jeni një "martir" (dëshmor) i punës. Nëse ndiheni të konsumuar nga puna juaj, merrni...

10 ide qe mund t’ju bejne milioner ne 2021

Ekspertët kanë renditur të paktën 10 fusha ku duhet të shikoni me kujdes nëse doni që të nisni një biznes këtë vit....

Shendet, Pune, Dashuri apo Lojera !

Jeta pas universitetit Ju ndoshta keni menduar se si do të jetë jeta pas universitetit, jo më leksione...

Pune ne fundvit? PO!

Viti i Ri është pothuajse këtu dhe për shumë nga ne, kjo nënkupton përgatitje për darkën e ndërrimit të viteve dhe organizime...

Latest news

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Punet e dites, e hene 19 prill 2021

E hena ka nisur vrullshem ne duapune.com dhe kerkesat per punesim nga bizneset dhe kompanite e ndryshme jane te shumta. Po ju...
- Advertisement -