Sunday, May 9, 2021
- Advertisement -

TAG

menaxhim i njerezve

Mbylleni ditën në mënyrën më të mirë

Gjatë 5 minutave të para të ditës ne vendosim standartet për ditën në vazhdim. Duke vendosur disa standarte të mira ju do të jeni...

Si të bindni punëdhësin që t’ju japë një shans në një sektor pune ku nuk keni eksperiencë

Pjesa më e madhe e njerëzve i ndryshojnë punët e tyre çdo 2-3 vjet. Shumica e tyre zhvillohen në 2 ose 3 drejtime të...

Si të përballoni situatën kur ju humbisni punën tuaj

Humbja e një pune, sigurisht që mund të jetë një pengesë, por kjo nuk do të thotë që duhet të ndikojë negativisht në karrierën...

Si të mos humbisni punonjësin tuaj më të mirë

Ju e dini se cili është punonjësi juaj më i mirë, është ai tek i cili mund të mbështeteni kurdo, ai që mund të...

Guida juaj për të mbijetuar pesë ditët e para në një punë të re

Eshtë java juaj e parë në punën tuaj të re dhe jeni të rrethuar nga fytyra të panjohura. Pozicioni juaj nuk ishte i lehtë...

10 Këshillat për të qëndruar pozitiv në punë të Hënave

Shikoni 10 këshillat për të qëndruar pozitiv të Hënave: 1.Dëgjoni këngën tuaj të preferuar. Çohuni nga krevati dhe ndizni muzikën! Ju duhet të krijoni një...

Pushimi i drekës

Fakti që orët e profesionistëve janë bërë më të ngarkuara jo thjesht ka reduktuar orarët e drekës së punonjësve (ose i ka hequr fare),...

Nuk shkoni mirë me një koleg? Telashe në vendin e punës?

Nuk ka rëndësi se në çfarë ambienti pune jeni. Nëse punoni ne zyrë, në magazinë ose në një vend ndërtimi, marredhënia që keni me...

Latest news

Iphone i dëmtuar

Mendoj se telefoni im Iphone është i dëmtuar. Shtypa butonin "home" dhe jam akoma në punë... Kliko këtu >> Për...

QUIZ: Si e ka mbiemrin Piloti?

Përgjigjja do të ishte... Kliko këtu >> Për më...

Internship – 4 mundesi ne Dizajn, Burime Njerezore apo Front-end Developer

Eksperienca eshte gjithmone ajo qe perben avantazh ne aplikimet per punesim. Te gjithe jemi perballur me situaten e kerkimit te punes...

Klasa e pare e “Employer Branding Academy Albania” filloi.

Jo me larg se dje ka nisur per here te pare per Shqiperine Akademia e Imazhit te Punedhenesit. Akademia e Imazhit të...

536 pune aktive tani ne duapune.com

Per t'u njohur me punet aktive klikoni mbi "pune aktive" Finance >> 78 Pune aktive Shitje-Zhvillim Biznesi...
- Advertisement -