Sunday, February 28, 2021
- Advertisement -

TAG

keshilla per punen

Keni humbur punën gjatë pandemisë COVID -19?

Çfarë duhet të bëni pas kësaj? Përhapja e COVID-19 ka prekur njerëz nga e gjithë bota në mënyra...

Hyrje në Burime Njerëzore të Aplikuara

DM Consulting Services në kuadër të shërbimeve në fushën e trajnimeve, organizoi në datën 19 Nëntor 2016 trajnimin me temë “Hyrje në Burime Njerëzore...

Çfarë është letra e motivimit

Letra e motivimit është kartvizita juaj, gjëja e parë që një punëdhënës merr nga ju. Ajo duhet përgatitur me kujdes, duke e personalizuar herë...

Ja pse duhet ta konsideroni punën “në shitje”

Bota po evoluon kaq shpejt sa madje në çdo 24 orë dëgjojmë për produkte dhe shërbime të reja të shpikura. Mirëpo që këto produkte...

Si të kapërcejme problemet që lindin me fillimin e një projekti të ri.

Nëse jeni duke përgatitur një prezantim, ose duke shkruar një shkrim përmbledhës, mund të jetë e vështirë për të filluar një projekt të ri....

Një mënyrë e thjeshtë për të kapur ide të mira

Mos u mbeshtesni në kujtesën tuaj ose të celularit tuaj për të ruajtur idetë e mira. Përdorni mënyrën e vjetër, mbani me vete një...

3 hapat që duhet të ndiqni para një bisede të vështirë

Bisedat e vështira janë pjesë e pashmangshme e punës së cdo manaxheri. Këtu janë 3 këshillat që duhen ndjekur për t'i bërë bisedat e...

Latest news

Horoskopi: TOP 10 profesionet per Peshqit.

Për të lexuar mbi shenjat e tjera klikoni: >> Horoskopi << Top...

A ka pune te reja ne qytetin tim?

Njohuni me mundesite e punesimit te ofruara ne qytetet e Shqiperise. Aty ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga biznese apo...

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...
- Advertisement -