Friday, January 15, 2021
- Advertisement -

TAG

internship

Puno ne Berlin ose Munich

Aktualisht ne duapune.com jane te shpallura dy njoftime per mundesi punesimi ne Gjermani, perkatesisht ne qytetet Berlin dhe Munich. Nese je duke...

Aftesite baze qe ju ndihmojne te filloni pune

Si te arrini sukses dhe te punesoheni nepermjet disa aftesive bazike? Kohëzgjatja e procesit të kërkimit të punës...

Mundesi internshipi per 5 te rinj ne kompani te njohura mediatike. Nga UNICEF & ICTSlab

UNICEF Shqipëri në bashkëpunim me qendrën laboratorike multifunksionale ICTSlab organizuan në datat 20-21-22 Nëntor aktivitetin social-rinor PONDER në kuadër të projektit ‘Transformimi...

Apliko per Internship / Praktike Profesionale ne duapune.com

I sapo diplomuar dhe po kerkon eksperience pune? Te karakterizon ndershmeria, integriteti dhe korrektesia? Ke aftesi te mira komunikimi dhe aftesi te...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Latest news

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...
- Advertisement -