Sunday, February 28, 2021
- Advertisement -

TAG

Fakte Interesante

Flirti në punë! Përse e bëjnë meshkujt?

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu i këndshëm ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë që kalon pranë tavolinës Suaj....

Duapune.com dhe 22 faqe interneti të profilizuara në punësim raportojnë Google for Jobs lidhur me kërkimin për mundësitë e punësimit, për shkelje të...

Në një letër të parë nga Reuters, 23 faqe interneti në Europë, të profilizuara në kërkimin e vendeve të punës, duke përfshirë këtu dhe...

“Gunes” ka vendosur që të hënave të pushojë. Po ju do t’ia sugjeroni shefit?

Sindroma e së hënës tashmë njihet dhe përjetohet nga të gjithë. Sindroma e të hënës i referohet lodhjes, marramendjes, ngushtimit të gjoksit, distensionit të...

11 Punët më të çmendura në botë

Kujtdo prej nesh në fëmijëri i ka ndodhur të paktën një herë të vetme t’i bëhet pyetja “Çfarë dëshiron të bëhesh kur të rritesh?” Shpesh...

8 shenja që tregojnë që ti je i/e dhënë fort pas një mundësie pune

  Si të kuptoni që keni rënë në dashuri me një mundësi të re pune? Kur ju filloni të flisni rreth saj në gjumë, me...

Rrogat mesatare të vendeve anëtare të Bashkimit Europian 2014- 2017

                                Krahasuar me vitet 2014 rroga mesatare është rritur përafërsisht me 2.02% përgjatë 3 viteve të fundit. Rroga mesatare...

10 punët më të kërkuara për vitin 2018

            1.Këshillues Personal Financiar Jeni i dhënë pas matematikës, dhe ju duken tërheqëse inputet dhe outputet e investimeve personale?  Nëse...

Gjithçka që do të dëshironit të dinit për shitjet dhe zhvilluesit e biznesit

            Mendoni për një punë në shitje? Ka shumë punë që kanë lidhje me shitjet. Por përpara se të...

Latest news

Horoskopi: TOP 10 profesionet per Peshqit.

Për të lexuar mbi shenjat e tjera klikoni: >> Horoskopi << Top...

A ka pune te reja ne qytetin tim?

Njohuni me mundesite e punesimit te ofruara ne qytetet e Shqiperise. Aty ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga biznese apo...

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...
- Advertisement -