Sunday, January 17, 2021

SIPERMARRESI I VITIT 2020

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

BUSINESS MAGAZINE ALBANIA, ORGANIZON SIPËRMARRËSI I VITIT 2020

Për herë të parë Business Magazine Albania  organizon nominimet dhe votimet për  SIPËRMARRËSIN  e vitit 2020.

Sipërmarrja është “motori” i cili mban gjallë ekonominë e një vendi. Ndaj gjendur përballë një situate të tillë, Business Magazine Albania merr nismën të vlerësojë sipërmarrësit që këtë vit ju janë gjendur afër punonjësve, bizneset të cilët arrin të përshtaten në realitetin e ri, bizneset të cilët pavarësisht vështirësive të kësaj situate  e panë “krizën si oportunitet”, bizneset të cilët arritën ti mbijetojnë “luftës” së kohëve moderne.

Ndaj, Business Magazine Albania si mbështetës i sipërmarrjes hap nominimet për SIPËRMARRËSIN  e vitit 2020.

Rregullat e nominimit i gjeni KËTU

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...