Saturday, October 24, 2020

Rreth DuaTrajnim

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

duatrajnimDuatrajnim.com është një portal dedikuar edukimit të vazhdueshëm profesional. Qëllimi ynë është të lëhtësojë komunikimin midis individëve të cilët kërkojnë trajnime profesionale dhe kompanive të trajnimit në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Duke krijuar profilin tuaj përmes rregjistrimit, ju keni mundësi të kërkoni informacion rreth trajnimeve profesionale, të zgjidhni trajnimin që plotëson nevojat tuaja dhe të aplikoni drejtpërdrejtë në kompaninë ofruese. Duatrajnim.com është një shërbim online i ri, i cili së bashku me duapune.com rrit efektivitetin e kërkimit dhe aplikimit për krijimin e rrugës tuaj të karrierës.

Rregjistrimi në duatrajnim.com ju mundëson :

– Të krijoni profilin tuaj
-Të kërkoni trajnime cilësore
– Të zgjidhni fushën tuaj të interesit dhe kompaninë
– Të ruani trajnimet e preferuara
– Të aplikoni drejtpërdrejt tek kompania ofruese
– Të informoheni për profilin e kompanisë
– Të sugjeroni trajnime
– Të merrni lajmërime mujore

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...