Tuesday, October 27, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (3-3-2016)

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Duapune-E-ENJTE

1 Online Marketing Specialist https://duapune.com/jobs/marketing/orion-shpk/tirane/online-marketing-specialist-19240
2 Web Developer https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/movidaal/tirane/web-developer-19239
3 Drejtor Dege https://duapune.com/jobs/menaxhim/noa/tirane/drejtor-dege-19238
4 Key Account Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/nettrade-albania-shpk/tirane/key-account-manager-19236
5 Agjent Shitje Horeca https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/hari-lena-group/tirane/agjent-shitje-ne-terren-19241
6 Oficer i Rekuperimit te Kredive https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/elbasan/oficer-i-rekuperimit-te-kredive-19243
7 Arkitekt/e https://duapune.com/jobs/arkitekt/delta-home/tirane/arkitekte-19242
8 MIS Specialist https://duapune.com/jobs/informaticien/megatek-albania/tirane/mis-specialist-19246
9 Esperta in Excel e nel ruolo di Segretaria https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/business-call/tirane/esperta-in-excel-e-nel-ruolo-di-segretaria-19247
10 Punësim Abu Dhabi: Instruktor Palestre https://duapune.com/jobs/sportist/europe-agency/abu-dhabi/punesim-abu-dhabi-instruktor-palestre-19245
11 Menaxher/e Marketingu https://duapune.com/jobs/menaxhim/agikons/tirane/menaxhere-marketingu-19229
12 Arkitekt/e https://duapune.com/jobs/arkitekt/agikons/tirane/arkitekte-19228
13 Menaxher/e Projekti https://duapune.com/jobs/financier/agikons/tirane/menaxhere-projekti-19230
14 Inxhinier Ndertimi https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/agikons/tirane/inxhinier-ndertimi-19231
15 Inxhinier Elektrik https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/agikons/tirane/inxhinierelektrik-19232
16 Kontabilist https://duapune.com/jobs/financier/agikons/tirane/kontabilist-19233
17 Jurist https://duapune.com/jobs/jurist/agikons/tirane/jurist-19234
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.