Thursday, January 21, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (3-3-2016)

Duhen lexuar

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Duapune-E-ENJTE

1 Online Marketing Specialist https://duapune.com/jobs/marketing/orion-shpk/tirane/online-marketing-specialist-19240
2 Web Developer https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/movidaal/tirane/web-developer-19239
3 Drejtor Dege https://duapune.com/jobs/menaxhim/noa/tirane/drejtor-dege-19238
4 Key Account Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/nettrade-albania-shpk/tirane/key-account-manager-19236
5 Agjent Shitje Horeca https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/hari-lena-group/tirane/agjent-shitje-ne-terren-19241
6 Oficer i Rekuperimit te Kredive https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/elbasan/oficer-i-rekuperimit-te-kredive-19243
7 Arkitekt/e https://duapune.com/jobs/arkitekt/delta-home/tirane/arkitekte-19242
8 MIS Specialist https://duapune.com/jobs/informaticien/megatek-albania/tirane/mis-specialist-19246
9 Esperta in Excel e nel ruolo di Segretaria https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/business-call/tirane/esperta-in-excel-e-nel-ruolo-di-segretaria-19247
10 Punësim Abu Dhabi: Instruktor Palestre https://duapune.com/jobs/sportist/europe-agency/abu-dhabi/punesim-abu-dhabi-instruktor-palestre-19245
11 Menaxher/e Marketingu https://duapune.com/jobs/menaxhim/agikons/tirane/menaxhere-marketingu-19229
12 Arkitekt/e https://duapune.com/jobs/arkitekt/agikons/tirane/arkitekte-19228
13 Menaxher/e Projekti https://duapune.com/jobs/financier/agikons/tirane/menaxhere-projekti-19230
14 Inxhinier Ndertimi https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/agikons/tirane/inxhinier-ndertimi-19231
15 Inxhinier Elektrik https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/agikons/tirane/inxhinierelektrik-19232
16 Kontabilist https://duapune.com/jobs/financier/agikons/tirane/kontabilist-19233
17 Jurist https://duapune.com/jobs/jurist/agikons/tirane/jurist-19234
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...