Saturday, January 23, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (3-06-2015)

Duhen lexuar

Si t’a kuptoni qe eshte koha per ndryshim karriere?

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë do të doni të...

15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn te duapune.com

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn! Qe prej...

Ftese per anetaresim ne platformen “Rrjeti i Profesionisteve ne Diaspore”

Rrjetëzimi i kapitalit social të shqiptarëve në Diasporë ka qenë shpesh objekt i disa inciativave të limituara dhe personale të disa organizatave...

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Duapune-E-MERKUREProject Officer     https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/risialbania/tirane/project-officer-16124

Kimist Ushqimor    https://duapune.com/jobs/kimist/agna-group/tirane/kimist-ushqimor-16122

Recepsioniste    https://duapune.com/jobs/recepsionist/agna-group/tirane/recepsioniste-16121

Recepsioniste     https://duapune.com/jobs/recepsionist/professional-marketing-albania/tirane/recepcioniste-16116

Asistente Zyre     https://duapune.com/jobs/ekonomist/albdesign/tirane/asistene-zyre-16114

Asistent/e Administrative    https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/tcn-shpk/tirane/asistente-administrative-16138

Agjent Shitje ne Terren    https://duapune.com/jobs/marketing/fefata-shpk/tirane/agjent-shitje-ne-terren-16126

Agjent Shitje ne Lushnje     https://duapune.com/jobs/specialist/abissnet-sha/lushnje/lushnje-specialiste-shitje-16120

Italian Forex Broker   https://duapune.com/jobs/operator/capital-market-solution/tirane/italian-forex-broker-16118

Full Stack Developer   https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/arpad-partners/tirane/full-stack-developer-16119

Operatore Telefonico       https://duapune.com/jobs/operator/professional-marketing-albania/tirane/operatore-telefonico-16111

Operator per fushate Telemarketingu     https://duapune.com/jobs/operator/dynamic-call-center/tirane/kerkohen-operatore-telefonik-pagesa-280-lekora-159

Operatori, Team Leader     https://duapune.com/jobs/operator/newbiz-italy-shpk/tirane/operatori-team-leader-16130

Sanitare      https://duapune.com/jobs/specialist/professional-marketing-albania/tirane/sanitare-16115

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Si t’a kuptoni qe eshte koha per ndryshim karriere?

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë do të doni të...

15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn te duapune.com

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn! Qe prej...

Ftese per anetaresim ne platformen “Rrjeti i Profesionisteve ne Diaspore”

Rrjetëzimi i kapitalit social të shqiptarëve në Diasporë ka qenë shpesh objekt i disa inciativave të limituara dhe personale të disa organizatave...

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<