Friday, October 23, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (3-06-2015)

Duhen lexuar

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Duapune-E-MERKUREProject Officer     https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/risialbania/tirane/project-officer-16124

Kimist Ushqimor    https://duapune.com/jobs/kimist/agna-group/tirane/kimist-ushqimor-16122

Recepsioniste    https://duapune.com/jobs/recepsionist/agna-group/tirane/recepsioniste-16121

Recepsioniste     https://duapune.com/jobs/recepsionist/professional-marketing-albania/tirane/recepcioniste-16116

Asistente Zyre     https://duapune.com/jobs/ekonomist/albdesign/tirane/asistene-zyre-16114

Asistent/e Administrative    https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/tcn-shpk/tirane/asistente-administrative-16138

Agjent Shitje ne Terren    https://duapune.com/jobs/marketing/fefata-shpk/tirane/agjent-shitje-ne-terren-16126

Agjent Shitje ne Lushnje     https://duapune.com/jobs/specialist/abissnet-sha/lushnje/lushnje-specialiste-shitje-16120

Italian Forex Broker   https://duapune.com/jobs/operator/capital-market-solution/tirane/italian-forex-broker-16118

Full Stack Developer   https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/arpad-partners/tirane/full-stack-developer-16119

Operatore Telefonico       https://duapune.com/jobs/operator/professional-marketing-albania/tirane/operatore-telefonico-16111

Operator per fushate Telemarketingu     https://duapune.com/jobs/operator/dynamic-call-center/tirane/kerkohen-operatore-telefonik-pagesa-280-lekora-159

Operatori, Team Leader     https://duapune.com/jobs/operator/newbiz-italy-shpk/tirane/operatori-team-leader-16130

Sanitare      https://duapune.com/jobs/specialist/professional-marketing-albania/tirane/sanitare-16115

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...