Tuesday, October 27, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (29-3-2016)

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Duapune-E-MARTE

1 Menaxher Shitje https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/granitis-shpk/elbasan/menaxher-shitje-19540
2 Senior System Administrator https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/find-shpk/tirane/senior-system-administrator-19544
3 Junior System Administrator https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/find-shpk/tirane/junior-system-administrator-19543
4 Procedure analyst assistant https://duapune.com/jobs/specialist/find-shpk/tirane/procedure-analyst-assistant-19542
5 Customer Care Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/find-shpk/tirane/customer-care-manager-19545
6 Punonjese pastrimi https://duapune.com/jobs/specialist/mondan-cleaning/tirane/punonjese-pastrimi-19541
7 Operating Logistic Coordinator https://duapune.com/jobs/logjistike/orbico-shpk/tirane/operating-logistic-coordinator-19548
8 Marketing Manager/Coordinator https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/marketing-managercoordinator-19547
9 Operatore Telefonico https://duapune.com/jobs/operator/professional-marketing-albania/tirane/operatore-telefonico-19549
10 Specialist Finance https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/specialist-finance-19550
11 Brand Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/duapune/tirane/brand-manager-19555
12 Përgjegjës i Mjeteve https://duapune.com/jobs/logjistike/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/pergjegjes-i-mjeteve-19553
13 Magazinier https://duapune.com/jobs/logjistike/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/magazinier-19552
14 Operator/e Call Center https://duapune.com/jobs/shitje/lissus-contact-center/lezhe/operatore-call-center-19551
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.