Sunday, January 17, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (29-3-2016)

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Duapune-E-MARTE

1 Menaxher Shitje https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/granitis-shpk/elbasan/menaxher-shitje-19540
2 Senior System Administrator https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/find-shpk/tirane/senior-system-administrator-19544
3 Junior System Administrator https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/find-shpk/tirane/junior-system-administrator-19543
4 Procedure analyst assistant https://duapune.com/jobs/specialist/find-shpk/tirane/procedure-analyst-assistant-19542
5 Customer Care Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/find-shpk/tirane/customer-care-manager-19545
6 Punonjese pastrimi https://duapune.com/jobs/specialist/mondan-cleaning/tirane/punonjese-pastrimi-19541
7 Operating Logistic Coordinator https://duapune.com/jobs/logjistike/orbico-shpk/tirane/operating-logistic-coordinator-19548
8 Marketing Manager/Coordinator https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/marketing-managercoordinator-19547
9 Operatore Telefonico https://duapune.com/jobs/operator/professional-marketing-albania/tirane/operatore-telefonico-19549
10 Specialist Finance https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/specialist-finance-19550
11 Brand Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/duapune/tirane/brand-manager-19555
12 Përgjegjës i Mjeteve https://duapune.com/jobs/logjistike/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/pergjegjes-i-mjeteve-19553
13 Magazinier https://duapune.com/jobs/logjistike/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/magazinier-19552
14 Operator/e Call Center https://duapune.com/jobs/shitje/lissus-contact-center/lezhe/operatore-call-center-19551
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...