Wednesday, April 21, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (25-2-2016)

Duhen lexuar

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Duapune-E-ENJTE

1 Drejtor/e Finance – Tiranë https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtore-finance-tirane-19146
2 Drejtor i Burimeve Njerëzore https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtor-i-burimeve-njerezore-19145
3 Inxhinier Projektues https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-projektues-19142
4 Inxhinier Ndertimi https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-ndertimi-19141
5 Inxhinier Konstruktor https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-konstruktor-19140
6 Drejtues/Specialist ”Mirëmbajtje dhe riparime https://duapune.com/jobs/specialist/era-2000-shpk/tirane/drejtuesspecialist-mirembajtje-dhe-riparime-19139
7 B2B Engineering Specialist https://duapune.com/jobs/inxhinier/telekom-albania/tirane/b2b-engineering-specialist-19138
8 Teknik per telefona celulare & tableta https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-telefona-celulare-tableta-19137
9 Teknik per pajisje elektroshtepiake te erreta (Televizore) https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-pajisje-elektroshtepiake-te-erreta-tele
10 Teknik i Larte BMW https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/hari-lena-group/tirane/mekanik-bmw-19129
11 Graphic Designer https://duapune.com/jobs/dizajner/drone-designprinting/tirane/graphic-designer-19119
12 SosTariffe cerca urgentemente 100 Consulenti Inbound Commerciale di ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-100-consulenti-inbou
13 Sostariffe cerca urgentemente 4 Team Leader ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-4-team-leader-adsl-1
14 Operatore Inboundi https://duapune.com/jobs/marketing/professional-marketing-albania/tirane/operatore-inboundi-19144
15 Customer Care https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/customer-care-19130
16 Operator/e https://duapune.com/jobs/operator/progressive-contact-center-shpk/tirane/operatore-19127
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Punet e dites, e hene 19 prill 2021

E hena ka nisur vrullshem ne duapune.com dhe kerkesat per punesim nga bizneset dhe kompanite e ndryshme jane te shumta. Po ju...