Thursday, October 29, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (25-2-2016)

Duhen lexuar

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Duapune-E-ENJTE

1 Drejtor/e Finance – Tiranë https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtore-finance-tirane-19146
2 Drejtor i Burimeve Njerëzore https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtor-i-burimeve-njerezore-19145
3 Inxhinier Projektues https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-projektues-19142
4 Inxhinier Ndertimi https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-ndertimi-19141
5 Inxhinier Konstruktor https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-konstruktor-19140
6 Drejtues/Specialist ”Mirëmbajtje dhe riparime https://duapune.com/jobs/specialist/era-2000-shpk/tirane/drejtuesspecialist-mirembajtje-dhe-riparime-19139
7 B2B Engineering Specialist https://duapune.com/jobs/inxhinier/telekom-albania/tirane/b2b-engineering-specialist-19138
8 Teknik per telefona celulare & tableta https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-telefona-celulare-tableta-19137
9 Teknik per pajisje elektroshtepiake te erreta (Televizore) https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-pajisje-elektroshtepiake-te-erreta-tele
10 Teknik i Larte BMW https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/hari-lena-group/tirane/mekanik-bmw-19129
11 Graphic Designer https://duapune.com/jobs/dizajner/drone-designprinting/tirane/graphic-designer-19119
12 SosTariffe cerca urgentemente 100 Consulenti Inbound Commerciale di ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-100-consulenti-inbou
13 Sostariffe cerca urgentemente 4 Team Leader ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-4-team-leader-adsl-1
14 Operatore Inboundi https://duapune.com/jobs/marketing/professional-marketing-albania/tirane/operatore-inboundi-19144
15 Customer Care https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/customer-care-19130
16 Operator/e https://duapune.com/jobs/operator/progressive-contact-center-shpk/tirane/operatore-19127
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...