Monday, January 18, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (25-2-2016)

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Duapune-E-ENJTE

1 Drejtor/e Finance – Tiranë https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtore-finance-tirane-19146
2 Drejtor i Burimeve Njerëzore https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/drejtor-i-burimeve-njerezore-19145
3 Inxhinier Projektues https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-projektues-19142
4 Inxhinier Ndertimi https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-ndertimi-19141
5 Inxhinier Konstruktor https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/albavia-shpk/tirane/inxhinier-konstruktor-19140
6 Drejtues/Specialist ”Mirëmbajtje dhe riparime https://duapune.com/jobs/specialist/era-2000-shpk/tirane/drejtuesspecialist-mirembajtje-dhe-riparime-19139
7 B2B Engineering Specialist https://duapune.com/jobs/inxhinier/telekom-albania/tirane/b2b-engineering-specialist-19138
8 Teknik per telefona celulare & tableta https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-telefona-celulare-tableta-19137
9 Teknik per pajisje elektroshtepiake te erreta (Televizore) https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/elektro-servis/tirane/teknik-per-pajisje-elektroshtepiake-te-erreta-tele
10 Teknik i Larte BMW https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/hari-lena-group/tirane/mekanik-bmw-19129
11 Graphic Designer https://duapune.com/jobs/dizajner/drone-designprinting/tirane/graphic-designer-19119
12 SosTariffe cerca urgentemente 100 Consulenti Inbound Commerciale di ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-100-consulenti-inbou
13 Sostariffe cerca urgentemente 4 Team Leader ADSL https://duapune.com/jobs/operator/sostariffeit/tirane/sostariffe-cerca-urgentemente-4-team-leader-adsl-1
14 Operatore Inboundi https://duapune.com/jobs/marketing/professional-marketing-albania/tirane/operatore-inboundi-19144
15 Customer Care https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/customer-care-19130
16 Operator/e https://duapune.com/jobs/operator/progressive-contact-center-shpk/tirane/operatore-19127
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...