Saturday, January 16, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (22-06-2015)

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Duapune-E-HENEChief Financial Officer (CFO)     https://duapune.com/jobs/financier/topstart-sha/tirane/chief-financial-officer-cfo-16328

Financiere       https://duapune.com/jobs/financier/delta/fier/financiere-16335

Area Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/dast-sha/tirane/area-manager-16337

Inxhinier Kimist     https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/thermo-swiss/tirane/inxhinier-kimist-16342

Financier Projekti      https://duapune.com/jobs/financier/manetci/tirane/financier-projekti-16343

Menaxhere Marketingu Palestre (F), Abu Dhabi (rroga 1500 – 2000 $/muaj)    https://duapune.com/jobs/menaxhim/europe-agency/abu-dhabi/menaxhere-marketingu-palestre-f-abu-dhabi-rroga-15

Recepsioniste Palestre (F), Abu Dhabi (rroga 1500$/muaj) https://duapune.com/jobs/recepsionist/europe-agency/abu-dhabi/recepsioniste-palestre-f-abu-dhabi-rroga-1500muaj-

Staf Servisi Makinash, Abu Dhabi (rroga 600 – 1000 $/muaj)        https://duapune.com/jobs/industria-mekanike/europe-agency/abu-dhabi/staf-servisi-makinash-abu-dhabi-rroga-600-1000-mua

Merchandiser       https://duapune.com/jobs/marketing/deutschcolor-sha/tirane/merchandiser-16331

Agjent Shitje Tirane     https://duapune.com/jobs/shitje/deutschcolor-sha/tirane/agjent-shitje-16332

Agjent Shitje Lushnje       https://duapune.com/jobs/shitje/deutschcolor-sha/lushnje/agjent-shitje-16333

Prezantues/e Produktesh       https://duapune.com/jobs/shitje/delta/tirane-durres/prezantuese-produktesh-16336

Kamarier       https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/tirana-ring-center/tirane/kamariere-16329

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...