Saturday, October 24, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (22-06-2015)

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

Duapune-E-HENEChief Financial Officer (CFO)     https://duapune.com/jobs/financier/topstart-sha/tirane/chief-financial-officer-cfo-16328

Financiere       https://duapune.com/jobs/financier/delta/fier/financiere-16335

Area Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/dast-sha/tirane/area-manager-16337

Inxhinier Kimist     https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/thermo-swiss/tirane/inxhinier-kimist-16342

Financier Projekti      https://duapune.com/jobs/financier/manetci/tirane/financier-projekti-16343

Menaxhere Marketingu Palestre (F), Abu Dhabi (rroga 1500 – 2000 $/muaj)    https://duapune.com/jobs/menaxhim/europe-agency/abu-dhabi/menaxhere-marketingu-palestre-f-abu-dhabi-rroga-15

Recepsioniste Palestre (F), Abu Dhabi (rroga 1500$/muaj) https://duapune.com/jobs/recepsionist/europe-agency/abu-dhabi/recepsioniste-palestre-f-abu-dhabi-rroga-1500muaj-

Staf Servisi Makinash, Abu Dhabi (rroga 600 – 1000 $/muaj)        https://duapune.com/jobs/industria-mekanike/europe-agency/abu-dhabi/staf-servisi-makinash-abu-dhabi-rroga-600-1000-mua

Merchandiser       https://duapune.com/jobs/marketing/deutschcolor-sha/tirane/merchandiser-16331

Agjent Shitje Tirane     https://duapune.com/jobs/shitje/deutschcolor-sha/tirane/agjent-shitje-16332

Agjent Shitje Lushnje       https://duapune.com/jobs/shitje/deutschcolor-sha/lushnje/agjent-shitje-16333

Prezantues/e Produktesh       https://duapune.com/jobs/shitje/delta/tirane-durres/prezantuese-produktesh-16336

Kamarier       https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/tirana-ring-center/tirane/kamariere-16329

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...