Saturday, October 31, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (22-05-2015)

Duhen lexuar

Te nisesh drejtimin e nje kompanie ne nje vit aspak te zakonshem

Kur mori përsipër të drejtojë sipërmarrjen e familjes, Lida nuk e priste të kishte përpara një vit kaq sfidues sa ky i...

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

Duapune-E-PREMTEDrejtor Dege ne Tirane    https://duapune.com/jobs/ekonomist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/drejtor-dege-ne-tirane-15966

Finance Manager   https://duapune.com/jobs/ekonomist/neptun-shpk/tirane/finance-manager-15967

Financier/e   https://duapune.com/jobs/ekonomist/prespa-invest/tirane/financiere-15962

Chief Financial Officer (CFO)     https://duapune.com/jobs/financier/topstart-sha/tirane/chief-financial-officer-cfo-15960

Executive Asisstant   https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/balkan-sport-shpk-adidas-reebok/tirane/executive-assistant-15961

Asistente Zyre  https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/ucall-shpk/tirane/sekretare-15964

Telco & Vas Manager   https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/neptun-shpk/tirane/telco-vas-manager-15968

Agjent Shitje    https://duapune.com/jobs/shitje/neptun-shpk/tirane/agjent-shitje-15965

SEO/SEM Specialist    https://duapune.com/jobs/specialist/hostedo/tirane/seosem-specialist-15975

Social Media and Brand Reputation Manager      https://duapune.com/jobs/specialist/hostedo/tirane/social-media-and-brand-reputation-manager-15976

Casino Croupiers / Krupier ne Kazino   https://duapune.com/jobs/turizem/tsts-group/durres/casino-croupiers-krupiere-ne-kazino-15977

Hairdresser     https://duapune.com/jobs/turizem/tsts-group/durres/hairdresser-15971

Teknik Ekspresi   https://duapune.com/jobs/specialist/klar/tirane/teknik-ekspresi-15958

Ndihmese Banakiere    https://duapune.com/jobs/shitje/klar/tirane/ndihmese-banakiere-15959

Operatore Telefonico     https://duapune.com/jobs/operator/ucall-shpk/tirane/operatore-telefonico-15963

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Te nisesh drejtimin e nje kompanie ne nje vit aspak te zakonshem

Kur mori përsipër të drejtojë sipërmarrjen e familjes, Lida nuk e priste të kishte përpara një vit kaq sfidues sa ky i...

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...