Wednesday, January 20, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (22-05-2015)

Duhen lexuar

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Duapune-E-PREMTEDrejtor Dege ne Tirane    https://duapune.com/jobs/ekonomist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/drejtor-dege-ne-tirane-15966

Finance Manager   https://duapune.com/jobs/ekonomist/neptun-shpk/tirane/finance-manager-15967

Financier/e   https://duapune.com/jobs/ekonomist/prespa-invest/tirane/financiere-15962

Chief Financial Officer (CFO)     https://duapune.com/jobs/financier/topstart-sha/tirane/chief-financial-officer-cfo-15960

Executive Asisstant   https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/balkan-sport-shpk-adidas-reebok/tirane/executive-assistant-15961

Asistente Zyre  https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/ucall-shpk/tirane/sekretare-15964

Telco & Vas Manager   https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/neptun-shpk/tirane/telco-vas-manager-15968

Agjent Shitje    https://duapune.com/jobs/shitje/neptun-shpk/tirane/agjent-shitje-15965

SEO/SEM Specialist    https://duapune.com/jobs/specialist/hostedo/tirane/seosem-specialist-15975

Social Media and Brand Reputation Manager      https://duapune.com/jobs/specialist/hostedo/tirane/social-media-and-brand-reputation-manager-15976

Casino Croupiers / Krupier ne Kazino   https://duapune.com/jobs/turizem/tsts-group/durres/casino-croupiers-krupiere-ne-kazino-15977

Hairdresser     https://duapune.com/jobs/turizem/tsts-group/durres/hairdresser-15971

Teknik Ekspresi   https://duapune.com/jobs/specialist/klar/tirane/teknik-ekspresi-15958

Ndihmese Banakiere    https://duapune.com/jobs/shitje/klar/tirane/ndihmese-banakiere-15959

Operatore Telefonico     https://duapune.com/jobs/operator/ucall-shpk/tirane/operatore-telefonico-15963

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...