Tuesday, October 27, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (20-06-2015)

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Duapune-E-SHTUNE

Tax Consultant      https://duapune.com/jobs/financier/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/tax-consultant-16326

IT Infrastructure specialist     https://duapune.com/jobs/informaticien/banka-nbg-albania/tirane/it-infrastructure-specialist-16323

Systems Support & Development Senior specialist      https://duapune.com/jobs/informaticien/banka-nbg-albania/tirane/systems-support-development-senior-specialist-1632

Store Second Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/itx-albania-zara-massimo-dutti-bershka-pull-bear-stradivarius/tirane/store-second-manager-16308

Sales Assistants        https://duapune.com/jobs/shitje/itx-albania-zara-massimo-dutti-bershka-pull-bear-stradivarius/tirane/sales-asistant-16309

Menaxher Dyqani Shkoder https://duapune.com/jobs/menaxhim/ep-partners-consultancy-shpk/shkoder/menaxher-dyqani-shkoder-16319

Prezantuese per Produktet Elektronike ne dyqan       https://duapune.com/jobs/shitje/electronic-line-apple-authorised-reseller/tirane/prezantuese-per-produktet-elektronike-ne-dyqan-163

Recepsionist/e       https://duapune.com/jobs/recepsionist/sahhilba/tirane/recepcionist-16312

Team Leader      https://duapune.com/jobs/operator/greenpower-business-shpk/tirane/team-leader-con-esperienza-16287

Operatore Telefonico       https://duapune.com/jobs/operator/europe-service-group/tirane/operatore-telefonico-16270

Motorist        https://duapune.com/jobs/logjistike/fear-shpk/tirane/motociklist-16318

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.