Saturday, January 16, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (19-06-2015)

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Duapune-E-PREMTEEkonomiste/Financiere/Kontabiliste       https://duapune.com/jobs/financier/bozgo-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-ne-terren-16306

Menaxher Shitjesh ne Terren        https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/bozgo-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-ne-terren-16305

Menaxhere shitjesh ne terren         https://duapune.com/jobs/shitje/beal/tirane/tirane-ofrojme-vend-pune-per-menaxhere-shitjesh-ne

System Integration Specialist (.NET)       https://duapune.com/jobs/informaticien/ikubinfo-shpk/tirane/system-integration-specialist-net-16268

Maritime Security Operator / Operator i Sigurise Detare        https://duapune.com/jobs/specialist-sigurimi/tsts-group/durres/maritime-security-operator-operator-i-sigurise-det

Arkitekt sezonal per prezantimin e mallit       https://duapune.com/jobs/arkitekt/emigres-sh-p-k/tirane/arkitekt-sezonal-16292

English speaking Area Sales Manager       https://duapune.com/jobs/crm-menaxhimi-i-marredhenieve-me-klientin/eumirror-shpk/tirane/english-speaking-area-sales-manager-15839

Bell Boy (Portier ne hotel)         https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/bell-boy-portier-ne-hotel-16304

Krupiere       https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/regency-casino-tirana/tirane/krupiere-16053

Recepsioniste Dhermi       https://duapune.com/jobs/turizem/delta-publicity/dhermi/recepsioniste-dhermi-16301

Operatore per hedhje te dhenash ne kompjuter         https://duapune.com/jobs/administrator-te-dhenash/albdesign/tirane/operatore-per-hedhje-te-dhenash-ne-kompjuter-16307

Operatore Telefonico       https://duapune.com/jobs/operator/ucall-shpk/tirane/operatore-telefonico-16300

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...