Tuesday, January 19, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (17-2-2016)

Duhen lexuar

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

Duapune-E-MERKURE

1 Full Stack Developer https://duapune.com/jobs/specialist/propeld/tirane/full-stack-developer-19032
2 Unix Systems Engineer https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/horizon-shpk/tirane/unix-systems-engineer-19050
3 Sales Representative for Kaspersky Lab Products https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/btc-albania/tirane/sales-representative-for-kaspersky-lab-products-19
4 MS Windows Systems Engineer https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/horizon-shpk/tirane/ms-windows-systems-engineer-19048
5 Intern for our Tax and Legal Department https://duapune.com/jobs/ekonomist/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/intern-for-our-tax-and-legal-department-19047
6 Këshilltar Financiar, Dega Tiranë https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/tirane/keshilltar-financiar-dega-tirane-19044
7 Këshilltar Financiar, Dega Kamëz https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/kamez/keshilltar-financiar-dega-kamez-19043
8 Specialist Elektro-auto https://duapune.com/jobs/shitje/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/specialist-elektro-auto-19042
9 Menaxher Shitjesh në Showroom https://duapune.com/jobs/shitje/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-ne-showroom-19041
10 Shitese ne Dyqan https://duapune.com/jobs/shitje/mulliri-vjeter/tirane/shitese-ne-dyqan-19037
11 Operator Call Centre https://duapune.com/jobs/operator/international-communication-group-icg/tirane/operator-call-centre-19002
12 Call Center Menaxher https://duapune.com/jobs/menaxhim/consulcesi-service-shpk/tirane/call-center-menaxher-19036
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...