Monday, October 19, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (17-2-2016)

Duhen lexuar

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...

Pse po e lini punen tuaj aktuale ? – Intervista 14

Kjo pyetje eshte pak “klishe”, por te jeni te sigurte qe do t’jua bejne gjate intervistes nese ju po e lini nje...

Duapune-E-MERKURE

1 Full Stack Developer https://duapune.com/jobs/specialist/propeld/tirane/full-stack-developer-19032
2 Unix Systems Engineer https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/horizon-shpk/tirane/unix-systems-engineer-19050
3 Sales Representative for Kaspersky Lab Products https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/btc-albania/tirane/sales-representative-for-kaspersky-lab-products-19
4 MS Windows Systems Engineer https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/horizon-shpk/tirane/ms-windows-systems-engineer-19048
5 Intern for our Tax and Legal Department https://duapune.com/jobs/ekonomist/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/intern-for-our-tax-and-legal-department-19047
6 Këshilltar Financiar, Dega Tiranë https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/tirane/keshilltar-financiar-dega-tirane-19044
7 Këshilltar Financiar, Dega Kamëz https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/kamez/keshilltar-financiar-dega-kamez-19043
8 Specialist Elektro-auto https://duapune.com/jobs/shitje/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/specialist-elektro-auto-19042
9 Menaxher Shitjesh në Showroom https://duapune.com/jobs/shitje/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-ne-showroom-19041
10 Shitese ne Dyqan https://duapune.com/jobs/shitje/mulliri-vjeter/tirane/shitese-ne-dyqan-19037
11 Operator Call Centre https://duapune.com/jobs/operator/international-communication-group-icg/tirane/operator-call-centre-19002
12 Call Center Menaxher https://duapune.com/jobs/menaxhim/consulcesi-service-shpk/tirane/call-center-menaxher-19036
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...

Pse po e lini punen tuaj aktuale ? – Intervista 14

Kjo pyetje eshte pak “klishe”, por te jeni te sigurte qe do t’jua bejne gjate intervistes nese ju po e lini nje...

Grafiku i çuditshem i “rritjes” se pages minimale ne Shqiperi

Çështja e pagave është rikthyer si objekt diskutimi tashmë 7 muaj para zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri.  Qeveria ka në...