Tuesday, October 27, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (15-3-2016)

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Duapune-E-MARTE

1 Menaxher https://duapune.com/jobs/menaxhim/agna-group/tirane/menaxher-19357
2 Agenti di Teleselling https://duapune.com/jobs/operator/digital-markets/tirane/agenti-di-teleselling-19296
3 Account Manager https://duapune.com/jobs/crm-menaxhimi-i-marredhenieve-me-klientin/netrecruit/tirane/account-manager-19387
4 Agente di vendita https://duapune.com/jobs/agjent-udhetimi/qcnscruise-albania-shpk/durres/agente-di-vendita-19380
5 Senior/ Specialist Banking Business – Corporate & Commercial Credit Department https://duapune.com/jobs/analist-kredie/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/senior-specialist-banking-business-corporate-comme
6 Menaxher Shitjesh https://duapune.com/jobs/menaxhim/ballauri/korce/menaxher-shitjesh-19384
7 Programues https://duapune.com/jobs/programues/alba-tech-system/tirane/programues-19385
8 Graphic Designer https://duapune.com/jobs/dizajner/profesionisti-recruitment-agency/tirane/graphic-designer-19365
9 Përfaqësues/e Shitjesh B2B https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/perfaqesuese-shitjesh-b2b-19382
10 Prezantuese ne Shitjen e Produkteve Elektronike https://duapune.com/jobs/shitje/electronic-line-apple-authorised-reseller/tirane/prezantuese-ne-shitjen-e-produkteve-elektronike-19
11 Menaxher Marketingu https://duapune.com/jobs/marketing/emigres-sh-p-k/tirane/menaxher-marketingu-19364
12 Asistente Burimeve Njerëzore https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/era-2000-shpk/tirane/asistente-burimeve-njerezore-19367
13 Kamarier https://duapune.com/jobs/shitje/gener-2-shpk/tirane/kamarier-19366
14 Hostess https://duapune.com/jobs/menaxhim/era-2000-shpk/tirane/hostess-19368
“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.