Sunday, May 9, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (15-05-2015)

Duhen lexuar

Iphone i dëmtuar

Mendoj se telefoni im Iphone është i dëmtuar. Shtypa butonin "home" dhe jam akoma në punë... Kliko këtu >> Për...

QUIZ: Si e ka mbiemrin Piloti?

Përgjigjja do të ishte... Kliko këtu >> Për më...

Internship – 4 mundesi ne Dizajn, Burime Njerezore apo Front-end Developer

Eksperienca eshte gjithmone ajo qe perben avantazh ne aplikimet per punesim. Te gjithe jemi perballur me situaten e kerkimit te punes...

Klasa e pare e “Employer Branding Academy Albania” filloi.

Jo me larg se dje ka nisur per here te pare per Shqiperine Akademia e Imazhit te Punedhenesit. Akademia e Imazhit të...

Duapune-E-PREMTESenior Lawyer in Loan’s recovering Sector, Legal Affairs Departement https://duapune.com/jobs/jurist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/senior-lawyer-in-loans-recovering-sector-legal-aff

Koordinatore Projekti për Viktimat e Dhunës në Familje    https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/linja-e-keshillimit/tirane/koordinatore-projekti-per-viktimat-e-dhunes-ne-fam

Learning & Development Manager in charge of H&S   https://duapune.com/jobs/specialist/sheraton-tirana-hotel/tirane/executive-sous-chef-15857

Ekonomiste   https://duapune.com/jobs/ekonomist/altmeg/durres/ekonomiste-15862

Asistente Juriste    https://duapune.com/jobs/jurist/nazeri-2000-security/tirane/asistente-juriste-15845

Business Manager, Saranda   https://duapune.com/jobs/menaxhim/century-21-albania/sarande/business-manager-saranda-15847

Agjente Shitjesh ne Terren dhe Promovuese    https://duapune.com/jobs/shitje/albanian-e-commerce/tirane/agjente-shitjesh-ne-terren-15843

Data Cleaning Executives with English and Italian (Night Shift)  https://duapune.com/jobs/gazetar/a-data-pro/sofia/data-cleaning-executives-with-english-and-italian-

Programues Team Leader   https://duapune.com/jobs/programues/divitech/tirane/programues-team-leader-15853

Programues PHP    https://duapune.com/jobs/programues/divitech/tirane/programues-php-15852

Web Developer    https://duapune.com/jobs/programues/professional-marketing-albania/tirane/web-developer-15846

Operatore Telefonico   https://duapune.com/jobs/operator/icontact-shpk/tirane/operatore-telefonico-15844

Back Office     https://duapune.com/jobs/inxhinier/icontact-shpk/tirane/back-office-15842

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Iphone i dëmtuar

Mendoj se telefoni im Iphone është i dëmtuar. Shtypa butonin "home" dhe jam akoma në punë... Kliko këtu >> Për...

QUIZ: Si e ka mbiemrin Piloti?

Përgjigjja do të ishte... Kliko këtu >> Për më...

Internship – 4 mundesi ne Dizajn, Burime Njerezore apo Front-end Developer

Eksperienca eshte gjithmone ajo qe perben avantazh ne aplikimet per punesim. Te gjithe jemi perballur me situaten e kerkimit te punes...

Klasa e pare e “Employer Branding Academy Albania” filloi.

Jo me larg se dje ka nisur per here te pare per Shqiperine Akademia e Imazhit te Punedhenesit. Akademia e Imazhit të...

536 pune aktive tani ne duapune.com

Per t'u njohur me punet aktive klikoni mbi "pune aktive" Finance >> 78 Pune aktive Shitje-Zhvillim Biznesi...