Monday, January 25, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (15-05-2015)

Duhen lexuar

5 keshilla per menaxheret e ‘digital marketing’

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audiencës së duhur te shndërrimi i tyre në...

Si t’a kuptoni qe eshte koha per ndryshim karriere?

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë do të doni të...

15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn te duapune.com

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn! Qe prej...

Ftese per anetaresim ne platformen “Rrjeti i Profesionisteve ne Diaspore”

Rrjetëzimi i kapitalit social të shqiptarëve në Diasporë ka qenë shpesh objekt i disa inciativave të limituara dhe personale të disa organizatave...

Duapune-E-PREMTESenior Lawyer in Loan’s recovering Sector, Legal Affairs Departement https://duapune.com/jobs/jurist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/senior-lawyer-in-loans-recovering-sector-legal-aff

Koordinatore Projekti për Viktimat e Dhunës në Familje    https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/linja-e-keshillimit/tirane/koordinatore-projekti-per-viktimat-e-dhunes-ne-fam

Learning & Development Manager in charge of H&S   https://duapune.com/jobs/specialist/sheraton-tirana-hotel/tirane/executive-sous-chef-15857

Ekonomiste   https://duapune.com/jobs/ekonomist/altmeg/durres/ekonomiste-15862

Asistente Juriste    https://duapune.com/jobs/jurist/nazeri-2000-security/tirane/asistente-juriste-15845

Business Manager, Saranda   https://duapune.com/jobs/menaxhim/century-21-albania/sarande/business-manager-saranda-15847

Agjente Shitjesh ne Terren dhe Promovuese    https://duapune.com/jobs/shitje/albanian-e-commerce/tirane/agjente-shitjesh-ne-terren-15843

Data Cleaning Executives with English and Italian (Night Shift)  https://duapune.com/jobs/gazetar/a-data-pro/sofia/data-cleaning-executives-with-english-and-italian-

Programues Team Leader   https://duapune.com/jobs/programues/divitech/tirane/programues-team-leader-15853

Programues PHP    https://duapune.com/jobs/programues/divitech/tirane/programues-php-15852

Web Developer    https://duapune.com/jobs/programues/professional-marketing-albania/tirane/web-developer-15846

Operatore Telefonico   https://duapune.com/jobs/operator/icontact-shpk/tirane/operatore-telefonico-15844

Back Office     https://duapune.com/jobs/inxhinier/icontact-shpk/tirane/back-office-15842

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

5 keshilla per menaxheret e ‘digital marketing’

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audiencës së duhur te shndërrimi i tyre në...

Si t’a kuptoni qe eshte koha per ndryshim karriere?

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë do të doni të...

15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn te duapune.com

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn! Qe prej...

Ftese per anetaresim ne platformen “Rrjeti i Profesionisteve ne Diaspore”

Rrjetëzimi i kapitalit social të shqiptarëve në Diasporë ka qenë shpesh objekt i disa inciativave të limituara dhe personale të disa organizatave...

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...