Saturday, October 24, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (15-04-2015)

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

Duapune-E-MERKURE

 

 

 

 

 

 

 

Specialist IT  https://duapune.com/jobs/15255

Analist Programator JAVA2EE, STRUTS 2  https://duapune.com/jobs/15247

Developer   https://duapune.com/jobs/15259

Mjek Stomatolog   https://duapune.com/jobs/15256

Konsulent Marketingu/Shitjesh   https://duapune.com/jobs/15262

Speciliste Shitjesh   https://duapune.com/jobs/15261

Sales Analysis Assistant https://duapune.com/jobs/15254

Asistente ne Departamentin e Shitjeve https://duapune.com/jobs/15243

Recepsioniste https://duapune.com/jobs/15248

Hostess   https://duapune.com/jobs/15257

Banakier/e https://duapune.com/jobs/15245

Magazinier/e   https://duapune.com/jobs/15253

Operatore Telefonico   https://duapune.com/jobs/15250

Nuova commessa Inbound   https://duapune.com/jobs/15249

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...