Sunday, February 28, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (14-05-2015)

Duhen lexuar

Horoskopi: TOP 10 profesionet per Peshqit.

Për të lexuar mbi shenjat e tjera klikoni: >> Horoskopi << Top...

A ka pune te reja ne qytetin tim?

Njohuni me mundesite e punesimit te ofruara ne qytetet e Shqiperise. Aty ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga biznese apo...

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

Duapune-E-ENJTEMedia Analysts with English and Greek/Danish/Italian/Norwegian/Swedish  https://duapune.com/jobs/gazetar/a-data-pro/sofia/media-analysts-with-english-and-greekdanishitalian

HR Recruiter    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/allan-lloyds-events/tirane/hr-recruiter-15650

Freight Forwarding Agent    https://duapune.com/jobs/logjistike/german-albanian-logistics-agency-shpk/durres/freight-forwarding-agent-15765

Supervisor    https://duapune.com/jobs/menaxhim/professional-marketing-albania/tirane/supervisor-15770

Agjent Shitje ne Terren     https://duapune.com/jobs/shitje/royal-shpk/tirane/agjent-shitje-ne-terren-15771

Segretaria d’ufficio    https://duapune.com/jobs/shkenca-te-komunikimit/asa-services-group-shpk/tirana/segretaria-dufficio-15773

Recepsionist turni trete   https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/recepsionist-turni-trete-15763

Part time – Agjent Promocioni, Tirane   https://duapune.com/jobs/shitje/abissnet-sha/tirane/part-time-agjent-promocioni-tirane-15768

C++ 3D Graphics Developer    https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/c-3d-graphics-developer-15788

Senior Technical QA   https://duapune.com/jobs/cilesi-dhe-procedura/scopic-software/tirana/senior-technical-qa-15786

Junior Web Developer    https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/scopic-software/tirana/junior-web-developer-15787

Junior/Middle Android Developer     https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/juniormiddle-android-developer-15785

Operatore Telefonico    https://duapune.com/jobs/operator/xerox-vlore/vlore/operatore-telefonico-15777

Operatori Telefonici Outbound Luce / Gas – Komuna Parisit      https://duapune.com/jobs/operator/optimal-call-shpk/tirane/operatori-telefonici-outbound-luce-gas-komuna-pari

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi: TOP 10 profesionet per Peshqit.

Për të lexuar mbi shenjat e tjera klikoni: >> Horoskopi << Top...

A ka pune te reja ne qytetin tim?

Njohuni me mundesite e punesimit te ofruara ne qytetet e Shqiperise. Aty ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga biznese apo...

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...