Wednesday, November 25, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (14-05-2015)

Duhen lexuar

Diaspora Flet 2020 permbyllet me paraqitjen surprize te Rita Ores

Një program i ngjeshur prej 25 orësh me sesione debatuese, fjalime inspiruese, biseda të përqëndruara, panair virtual, hapësirë rrjetëzimi dhe interaktivitet mes...

“Besnikeria ka vdekur” Si i trajton biznesi punonjesit sot?

Cilën duhet të zgjedhë kompania? Kjo pyetje është ndër të shumtat që bëhet kur vjen puna tek të qenurit...

Google sulmohet nga 165 kompani dhe shoqata. Pjese e tyre dhe duapune.com

duapune.com se fundmi i eshte bashkuar fushates anti Google, ku nje grup prej 165 kompanish dhe institucionesh te industrise u kane bere...

Horoskopi – Shigjetari: Top 10 Profesionet

Top 10 Profesionet që i përshtaten Shigjetarit Shenja e udhëtarit, Shigjetari optimist, pëlqen adventurat po aq sa njohuria dhe...

Duapune-E-ENJTEMedia Analysts with English and Greek/Danish/Italian/Norwegian/Swedish  https://duapune.com/jobs/gazetar/a-data-pro/sofia/media-analysts-with-english-and-greekdanishitalian

HR Recruiter    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/allan-lloyds-events/tirane/hr-recruiter-15650

Freight Forwarding Agent    https://duapune.com/jobs/logjistike/german-albanian-logistics-agency-shpk/durres/freight-forwarding-agent-15765

Supervisor    https://duapune.com/jobs/menaxhim/professional-marketing-albania/tirane/supervisor-15770

Agjent Shitje ne Terren     https://duapune.com/jobs/shitje/royal-shpk/tirane/agjent-shitje-ne-terren-15771

Segretaria d’ufficio    https://duapune.com/jobs/shkenca-te-komunikimit/asa-services-group-shpk/tirana/segretaria-dufficio-15773

Recepsionist turni trete   https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/recepsionist-turni-trete-15763

Part time – Agjent Promocioni, Tirane   https://duapune.com/jobs/shitje/abissnet-sha/tirane/part-time-agjent-promocioni-tirane-15768

C++ 3D Graphics Developer    https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/c-3d-graphics-developer-15788

Senior Technical QA   https://duapune.com/jobs/cilesi-dhe-procedura/scopic-software/tirana/senior-technical-qa-15786

Junior Web Developer    https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/scopic-software/tirana/junior-web-developer-15787

Junior/Middle Android Developer     https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/juniormiddle-android-developer-15785

Operatore Telefonico    https://duapune.com/jobs/operator/xerox-vlore/vlore/operatore-telefonico-15777

Operatori Telefonici Outbound Luce / Gas – Komuna Parisit      https://duapune.com/jobs/operator/optimal-call-shpk/tirane/operatori-telefonici-outbound-luce-gas-komuna-pari

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Diaspora Flet 2020 permbyllet me paraqitjen surprize te Rita Ores

Një program i ngjeshur prej 25 orësh me sesione debatuese, fjalime inspiruese, biseda të përqëndruara, panair virtual, hapësirë rrjetëzimi dhe interaktivitet mes...

“Besnikeria ka vdekur” Si i trajton biznesi punonjesit sot?

Cilën duhet të zgjedhë kompania? Kjo pyetje është ndër të shumtat që bëhet kur vjen puna tek të qenurit...

Google sulmohet nga 165 kompani dhe shoqata. Pjese e tyre dhe duapune.com

duapune.com se fundmi i eshte bashkuar fushates anti Google, ku nje grup prej 165 kompanish dhe institucionesh te industrise u kane bere...

Horoskopi – Shigjetari: Top 10 Profesionet

Top 10 Profesionet që i përshtaten Shigjetarit Shenja e udhëtarit, Shigjetari optimist, pëlqen adventurat po aq sa njohuria dhe...

Puno nga ku te duash. Lamtumire orarit zyrtar te punes!

Puna nga shtëpia gjatë pandemisë ka lejuar që shumë prej nesh të lirohen nga vërtitjet e përditshme dhe ecejaket shtëpi-punë-shtëpi. Tani duket...