Thursday, January 21, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (1-06-2015)

Duhen lexuar

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Duapune-E-HENEHR Manager    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/professional-marketing-albania/tirane/hr-manager-16085

Menaxher Finance   https://duapune.com/jobs/financier/dynamics-partners-shpk/tirane/menaxher-finance-16084

Financiere     https://duapune.com/jobs/financier/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/finance-16082

Financier/e    https://duapune.com/jobs/ekonomist/prespa-invest/tirane/financiere-16077

Agjent Shitje ne Terren    https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/librex/durres/agjent-shitje-ne-terren-16074

Inxhinier Ndertimi    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/avduli/tirane/inxhiner-ndertimi-16070

Teknik Ndertimi    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/agikons/tirane/teknik-ndertimi-16065

Inxhiner Elektronik     https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/algapharma/tirane/inxhinier-elektronik-16069

Grafik Designer  https://duapune.com/jobs/dizajner/elite-jobs/tirane/grafik-designer-16076

Designer / Mobile Developer     https://duapune.com/jobs/programues/edotta-shpk/tirane/designer-mobile-developer-16073

Web developer    https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/edotta-shpk/tirane/web-developer-16072

Web developer     https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/professional-marketing-albania/tirane/web-developer-16086

Operatore ne Aeroport    https://duapune.com/jobs/operator/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/operator-ne-aeroport-16083

Operatore Turizmi    https://duapune.com/jobs/operator/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/operatore-turizmi-16081

Shitese     https://duapune.com/jobs/shitje/tr-tradedistribution-shpk/tirane/shitese-16089

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Nuk keni perqendrim ne pune? 10 keshilla.

Në botën dinamike të sotme, të mësuarit për të bërë më shumë në më pak kohë është thelbësore për zhvillimin personal dhe...

Punet e dites 18/01/2021

Mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, i gjeni duke klikuar: >> Punët e ditës <<

Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “Sputnik V”

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e “armiq” të rinj në arenën ndërkombëtare. Gara për...

Pune si OPERATOR telefonik. Shqip/Italisht/Anglisht.

Nje nga pozicionet e punes me kerkesen me te larte per rekrutim ne tregun e punes, perben pa dyshim pozicioni si ...

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...