Monday, October 26, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (1-06-2015)

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Duapune-E-HENEHR Manager    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/professional-marketing-albania/tirane/hr-manager-16085

Menaxher Finance   https://duapune.com/jobs/financier/dynamics-partners-shpk/tirane/menaxher-finance-16084

Financiere     https://duapune.com/jobs/financier/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/finance-16082

Financier/e    https://duapune.com/jobs/ekonomist/prespa-invest/tirane/financiere-16077

Agjent Shitje ne Terren    https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/librex/durres/agjent-shitje-ne-terren-16074

Inxhinier Ndertimi    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/avduli/tirane/inxhiner-ndertimi-16070

Teknik Ndertimi    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/agikons/tirane/teknik-ndertimi-16065

Inxhiner Elektronik     https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/algapharma/tirane/inxhinier-elektronik-16069

Grafik Designer  https://duapune.com/jobs/dizajner/elite-jobs/tirane/grafik-designer-16076

Designer / Mobile Developer     https://duapune.com/jobs/programues/edotta-shpk/tirane/designer-mobile-developer-16073

Web developer    https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/edotta-shpk/tirane/web-developer-16072

Web developer     https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/professional-marketing-albania/tirane/web-developer-16086

Operatore ne Aeroport    https://duapune.com/jobs/operator/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/operator-ne-aeroport-16083

Operatore Turizmi    https://duapune.com/jobs/operator/albtours-d-vas-tour-operatore/tirane/operatore-turizmi-16081

Shitese     https://duapune.com/jobs/shitje/tr-tradedistribution-shpk/tirane/shitese-16089

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.