Thursday, October 22, 2020

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (05-10-2015)

Duhen lexuar

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Duapune-E-HENEInxhinier per Sherbimet ne Terren       https://duapune.com/jobs/inxhinier/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/inxhinier-per-sherbim-ne-terren-17456

Operator Sherbimi       https://duapune.com/jobs/operator/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/operator-17455

Financial Officer     https://duapune.com/jobs/financier/find-shpk/tirane/financial-officer-17493

Call Center Agents    https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/call-center-agents-17492

Human Resurce    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/find-shpk/tirane/human-resource-17491

IT Technical Support      https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/find-shpk/tirane/it-technical-support-17490

Tipster Performance Analyst         https://duapune.com/jobs/statisticien/find-shpk/tirane/tipster-performance-analyst-17489

Web Marketing Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/web-marketing-specialist-17488

Social Media Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/social-media-specialist-17487

Art Director      https://duapune.com/jobs/dizajn-dhe-pikture/find-shpk/tirane/art-director-17486

Senior Web Designer        https://duapune.com/jobs/dizajner/find-shpk/tirane/senior-web-designer-17485

Senior Web Developer       https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/find-shpk/tirane/senior-web-developer-17484

Data Entry        https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/data-entry-17480

Tipster          https://duapune.com/jobs/specialist/find-shpk/tirane/tipsters-17482

Recepsionist        https://duapune.com/jobs/recepsionist/find-shpk/tirane/receptionist-f-17483

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...