Wednesday, April 21, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (05-10-2015)

Duhen lexuar

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Duapune-E-HENEInxhinier per Sherbimet ne Terren       https://duapune.com/jobs/inxhinier/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/inxhinier-per-sherbim-ne-terren-17456

Operator Sherbimi       https://duapune.com/jobs/operator/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/operator-17455

Financial Officer     https://duapune.com/jobs/financier/find-shpk/tirane/financial-officer-17493

Call Center Agents    https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/call-center-agents-17492

Human Resurce    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/find-shpk/tirane/human-resource-17491

IT Technical Support      https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/find-shpk/tirane/it-technical-support-17490

Tipster Performance Analyst         https://duapune.com/jobs/statisticien/find-shpk/tirane/tipster-performance-analyst-17489

Web Marketing Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/web-marketing-specialist-17488

Social Media Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/social-media-specialist-17487

Art Director      https://duapune.com/jobs/dizajn-dhe-pikture/find-shpk/tirane/art-director-17486

Senior Web Designer        https://duapune.com/jobs/dizajner/find-shpk/tirane/senior-web-designer-17485

Senior Web Developer       https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/find-shpk/tirane/senior-web-developer-17484

Data Entry        https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/data-entry-17480

Tipster          https://duapune.com/jobs/specialist/find-shpk/tirane/tipsters-17482

Recepsionist        https://duapune.com/jobs/recepsionist/find-shpk/tirane/receptionist-f-17483

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Punet e dites, e hene 19 prill 2021

E hena ka nisur vrullshem ne duapune.com dhe kerkesat per punesim nga bizneset dhe kompanite e ndryshme jane te shumta. Po ju...