Saturday, January 16, 2021

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (05-10-2015)

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Duapune-E-HENEInxhinier per Sherbimet ne Terren       https://duapune.com/jobs/inxhinier/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/inxhinier-per-sherbim-ne-terren-17456

Operator Sherbimi       https://duapune.com/jobs/operator/s2-albania/durres-qafe-thane-kapshtice-kakavije-morine/operator-17455

Financial Officer     https://duapune.com/jobs/financier/find-shpk/tirane/financial-officer-17493

Call Center Agents    https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/call-center-agents-17492

Human Resurce    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/find-shpk/tirane/human-resource-17491

IT Technical Support      https://duapune.com/jobs/inxhinier-telekomunikacioni/find-shpk/tirane/it-technical-support-17490

Tipster Performance Analyst         https://duapune.com/jobs/statisticien/find-shpk/tirane/tipster-performance-analyst-17489

Web Marketing Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/web-marketing-specialist-17488

Social Media Specialist        https://duapune.com/jobs/marketing/find-shpk/tirane/social-media-specialist-17487

Art Director      https://duapune.com/jobs/dizajn-dhe-pikture/find-shpk/tirane/art-director-17486

Senior Web Designer        https://duapune.com/jobs/dizajner/find-shpk/tirane/senior-web-designer-17485

Senior Web Developer       https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/find-shpk/tirane/senior-web-developer-17484

Data Entry        https://duapune.com/jobs/operator/find-shpk/tirane/data-entry-17480

Tipster          https://duapune.com/jobs/specialist/find-shpk/tirane/tipsters-17482

Recepsionist        https://duapune.com/jobs/recepsionist/find-shpk/tirane/receptionist-f-17483

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...