Wednesday, November 25, 2020

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Duhen lexuar

Diaspora Flet 2020 permbyllet me paraqitjen surprize te Rita Ores

Një program i ngjeshur prej 25 orësh me sesione debatuese, fjalime inspiruese, biseda të përqëndruara, panair virtual, hapësirë rrjetëzimi dhe interaktivitet mes...

“Besnikeria ka vdekur” Si i trajton biznesi punonjesit sot?

Cilën duhet të zgjedhë kompania? Kjo pyetje është ndër të shumtat që bëhet kur vjen puna tek të qenurit...

Google sulmohet nga 165 kompani dhe shoqata. Pjese e tyre dhe duapune.com

duapune.com se fundmi i eshte bashkuar fushates anti Google, ku nje grup prej 165 kompanish dhe institucionesh te industrise u kane bere...

Horoskopi – Shigjetari: Top 10 Profesionet

Top 10 Profesionet që i përshtaten Shigjetarit Shenja e udhëtarit, Shigjetari optimist, pëlqen adventurat po aq sa njohuria dhe...

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese te arsyeshme 30 euro/muaj), ka arritur rekord aplikimesh per pozicionin Specialist Marketingu, brenda 24 oreve nga momenti i publikimit dhe ka finalizuar perzgjedhjen e kandidatit.

Numri i konsiderueshem i CV-ve te mbledhura ne nje kohe kaq te shkurter ka bere qe klienti te kerkoje heqjen e njoftimit dhe te falenderoje per sherbimin cilesor qe ofron ne çdo kohë portali duapune.com.

Kompania BOLV-OIL e krijuar në vitin 2003 ka një fushë të gjerë aktiviteti në tregun e hidrokarbureve. Aktiviteti kryesor i kompanisë është importi dhe eksporti dhe tregtimi me shumicë i karburanteve dhe lëndëve djegëse, transporti i të gjitha llojeve të hidrokarbureve, etj. Që prej 2011, kompania BOLV-OIL zotëron “Stacionin e depozitimit të karburantit në Porto Romano Durrës”. Një sektor shumë i rëndësishëm i aktivitetit tregtar të kompanisë BOLV-OIL është gjithashtu transporti i naftës bruto që nxirret nga toka shqiptare përmes kompanisë kanadeze BANKERS PETROLEUM ALBANIA sh.p.k. Aktualisht, kompania BOLV-OIL po investon në automatizimin e të gjitha proceseve të saj përmes realizimit të qendrës së saj dispeçer e cila do të vendoset në zyra të reja në Belinë, Fier. Në këtë mënyrë kompania rrit ndjeshëm cilësinë e shërbimeve të saj, duke qenë pararojë e këtij procesi në tregun shqiptar dhe jashtë saj.

Stafi i kompanisë BOLV OIL është një staf i specializuar numri i të cilit rritet nga viti në vit dhe në të vërtetë numri i tyre arrin mbi 450 të punësuar.

Mos e humbisni mundesine e punesimit tuaj me nje menyre kaq te thjeshte:

  1. Regjistrohuni ne portal me nje adrese emaili;
  2. Ngarkoni ne profilin tuaj nje CV;
  3. Aplikoni me nje klik tek pozicioni i punes se deshiruar.

Vizito tani >>> www.duapune.com

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Diaspora Flet 2020 permbyllet me paraqitjen surprize te Rita Ores

Një program i ngjeshur prej 25 orësh me sesione debatuese, fjalime inspiruese, biseda të përqëndruara, panair virtual, hapësirë rrjetëzimi dhe interaktivitet mes...

“Besnikeria ka vdekur” Si i trajton biznesi punonjesit sot?

Cilën duhet të zgjedhë kompania? Kjo pyetje është ndër të shumtat që bëhet kur vjen puna tek të qenurit...

Google sulmohet nga 165 kompani dhe shoqata. Pjese e tyre dhe duapune.com

duapune.com se fundmi i eshte bashkuar fushates anti Google, ku nje grup prej 165 kompanish dhe institucionesh te industrise u kane bere...

Horoskopi – Shigjetari: Top 10 Profesionet

Top 10 Profesionet që i përshtaten Shigjetarit Shenja e udhëtarit, Shigjetari optimist, pëlqen adventurat po aq sa njohuria dhe...

Puno nga ku te duash. Lamtumire orarit zyrtar te punes!

Puna nga shtëpia gjatë pandemisë ka lejuar që shumë prej nesh të lirohen nga vërtitjet e përditshme dhe ecejaket shtëpi-punë-shtëpi. Tani duket...