Saturday, October 24, 2020
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Punëdhënës

Kush janë “ATA” dhe çfarë po ofrojnë?

Q1 Energie AG Q1 është një kompani e pavarur, e mesme gjermane. Me mbi...

I riu shqiptar që punon për Adobe: Disiplina është çelësi i suksesit

“Ajo çfarë do të sugjeroja është puna e vazhdueshme drejt qëllimit, disiplina dhe leximi i vazhdueshëm” Historitë e suksesit, që vijnë nga shqiptarët përtej kufijve...

Disa shprehi që ju forcojnë shëndetin mendor

Një nga përcaktuesit për të korrur sukses edhe në fushën e udhëheqjes është forca mendore. Për të arritur përsosmëri në çdo fushë, keni nevojë...

10 Kompanitë e javës që ofrojnë mbi 100 vende të lira pune

Ju njohim me disa nga kompanitë e javës në duapune.com. Ju mund të njiheni më tej me tipologjinë e pozicioneve të punës duke klikuar...

duapune.com një nga tre bizneset që merren si shembull gjatë COVID-19, për Evropën Juglindore në buletinin zviceran Mosaic

Rezilienca ndaj COVID-19? Tre biznese shqiptare merren si shembull për Evropën Juglindore në buletinin zviceran Mosaic Me përhapjen e pandemisë COVID-19, termi “reziliencë – aftësi...

10 qytetet e javës! – Në cilin qytet punoni?

10 qytetet nga Shqipëria dhe Kosova të renditura sipas kërkesës për punësim në duapune.com, ofrojnë 441 vende të lira pune. Më konkretisht: Tiranë (316) Prishtinë...

“Boom” kërkesash për punësim në këtë sezon veror.

Sezoni veror ka nisur me një "boom" kërkesash për punësim në duapune.com. Sot ju mund të gjeni 443 punë aktive të shprehura në qytete...

Javë e re, punë të reja në duapune.com, 29/06/2020

19 mundësi të reja punësimi janë publikuar gjatë ditës së sotme në duapune.com Mundësitë ofrohen nga qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe Kosovës dhe punëdhënësit...

Postimet e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1