Monday, January 25, 2021

Pune sezonale ne Gjermani per studentet

Duhen lexuar

5 QYTETET e javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihuni me...

6 keshilla per te qene SMART ne 2021

Konsiderojeni këtë vit si viti kur vërtet do të duhet të përqendroni energjinë tuaj në jetën profesionale dhe do të arrini objektivat...

Pozicionet e reja te punes 25 janar 2021

Cilat jane mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com? Mundesi te reja ofrohen nga Big...

5 keshilla per menaxheret e ‘digital marketing’

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audiencës së duhur te shndërrimi i tyre në...

Agjensia e punesimit nderkombetare Alxher Services ka hapur regjistrimet per punesimin sezonal 3 mujor ne Gjermani ne veren e ardhshme per te gjithe te rinjte dhe te rejat te cilat jane:

– Studente aktual
– Studente ne stazh
– Te diplomuar se fundmi

Gjate programit 3 mujor te gjithe studentet perjetojne eksperiencen e punes dhe jeteses ne nje nga shtetet me te kerkuara Europiane, kalojne nje vere me grupin e tyre shoqeror ndryshe nga e zakonshmja ,krijojne njohje te reja me studentet e tjere nderkombetare dhe fitojne te ardhura te mira !

Pozicionet e mundshme te punes:
– Fabrika/Warehouse (punesimi me i kerkuar)
– Aeroport
– Hoteleri

Pagat baze fillojne nga 10,15euro/ora me mundesi pune me orare shtese dhe fundjavave (25% me shume).

Per me shume informacion dhe per te aplikuar klikoni ketu:

Pune sezonale ne Gjermani

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

5 QYTETET e javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihuni me...

6 keshilla per te qene SMART ne 2021

Konsiderojeni këtë vit si viti kur vërtet do të duhet të përqendroni energjinë tuaj në jetën profesionale dhe do të arrini objektivat...

Pozicionet e reja te punes 25 janar 2021

Cilat jane mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com? Mundesi te reja ofrohen nga Big...

5 keshilla per menaxheret e ‘digital marketing’

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audiencës së duhur te shndërrimi i tyre në...

Si t’a kuptoni qe eshte koha per ndryshim karriere?

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë do të doni të...