Saturday, October 24, 2020

Panairi i Punës dhe Studimit “Work & Study”

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

work-and-studyDhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë, në ndihmë të aktivitetit të Kompanive dhe në shërbim të Shoqërisë Civile duke ndjekur objektivat e saj për të bërë të mundur arritjen e pikave të kontaktit ndërmjet kompanive dhe punëkërkuesve, sikurse ekspozimit të ofertës së institucioneve arsimore në Shqipëri organizon Panairin:

“WORK & STUDY”, Panairi i Punës dhe Studimit

Hapja: 17:00, 17 Shtator
Mbyllja: 21:00, 19 Shtator
Vendndodhja: Pallati i Kongreseve, Tiranë, Shqipëri

Të gjithë vizitorët do të kenë mundësi të takojnë drejtpërdrejtë përfaqsuesit e huaj të shkollave dhe kompanive të ftuara për të marrë një informacion të plote dhe për të realizuar aplikime direkte për punësim në Shqipëri (Tiranë, Durrës, Vlorë, Sarandë, Elbasan, Korçë, Fier, Lezhë, Shkodër, etj) apo për punësim në SHBA, Lindjen e Mesme, Francë, Itali, Angli, etj.

Të gjithë studentët vizitorë do të kenë mundësi të mbajnë intervista direkte me shkollat e huaja, të përfitojnë mundësi regjistrimi të menjëhershme dhe të përfitojnë bursa studimi.

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...