Saturday, January 16, 2021
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Publikime dhe Njoftime

Startup ne Gjirokaster. Hapet thirrja per aplikime.

Fillon cikli i parë i aplikimeve për startupet nga Argjiro Innovation Hub, e cila ka hapur thirrjen për aplikime për startup-e. Prezantimi...

Panairi Virtual “Studio ne Suedi” 14 Janar, ora 14:00 – 17:00

Mësoni më shumë rreth universiteteve në Suedi, programeve studimore dhe bursave që ofrohen! Janë të shumtë ata që mendojnë...

Pyetja nje milion dollareshe qe po mundon millennials: Per çfare punoni?

Nuk ka rëndësi nëse po filloni tani karrierën tuaj apo tashmë keni një përvojë të gjatë; nëse jeni në një pozicion drejtues...

SIPERMARRESI I VITIT 2020

BUSINESS MAGAZINE ALBANIA, ORGANIZON SIPËRMARRËSI I VITIT 2020 Për herë të parë Business Magazine Albania  organizon nominimet dhe votimet për ...

“Java Kuq e Zi” ne duapune.com

duapune.com, partneri juaj i duhur ne gjetjen e punonjesve te kualifikuar, ne kuader te festave kombetare vjen me nje oferte te veçante.

Mundesi internshipi per 5 te rinj ne kompani te njohura mediatike. Nga UNICEF & ICTSlab

UNICEF Shqipëri në bashkëpunim me qendrën laboratorike multifunksionale ICTSlab organizuan në datat 20-21-22 Nëntor aktivitetin social-rinor PONDER në kuadër të projektit ‘Transformimi...

Diaspora Flet 2020 permbyllet me paraqitjen surprize te Rita Ores

Një program i ngjeshur prej 25 orësh me sesione debatuese, fjalime inspiruese, biseda të përqëndruara, panair virtual, hapësirë rrjetëzimi dhe interaktivitet mes...

Google sulmohet nga 165 kompani dhe shoqata. Pjese e tyre dhe duapune.com

duapune.com se fundmi i eshte bashkuar fushates anti Google, ku nje grup prej 165 kompanish dhe institucionesh te industrise u kane bere...

Postimet e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1