Tuesday, October 27, 2020

Njihuni me punët e reja sot në duapune.com 01/05/2020

Duhen lexuar

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Shitje Zhvillim biznesi 8

Përgjatë ditës së sotme në duapune.com janë postuar pozicione pune në Ekonomi, Shitje dhe Marketing dhe në Teknologjinë e Informacionit. Ofertat e punës vijnë nga qyteti i Tiranës, Durrësit dhe Prishtinës. Për më shumë ju njohim në vijim:

  1. Arketare Administrative Fushe Kosove

https://duapune.com/jobs/arketare-administrative-fushe-kosove

  1. Ekonomist/e ose Financier/e

https://duapune.com/jobs/ekonomiste-ose-financiere

  1. Assistentin/Assistent des Vertriebsleiters Prishtine

https://duapune.com/jobs/assistentinassistent-des-vertriebsleiters-prishtine

  1. Specialiste Promocioni ne Terren

https://duapune.com/jobs/specialiste-promocioni-ne-terren-1

  1. Financier Prizren

https://duapune.com/jobs/financier-prizren-1

  1. Digital Project Manager Prishtine

https://duapune.com/jobs/digital-project-manager-prishtine

 

Për më shumë vizitoni duapune.com

“Miku juaj për punë dhe karrierë”

 

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.