Sunday, October 25, 2020

Njihuni me 28 punë të reja të postuara sot në duapune.com

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

Kategorizim i puneve 3

Ju njohim me 28 punë të reja të postuara sot në duapune.com:

1.        Kamarier

2.       Agjente Marketingu (F)

3.       Analist i të dhënave Prishtine

4.       Koordinator për Marketing dhe Marrëdhënie me Publikun Prishtine

5.       Konsulent i Shitjes Prishtine

6.       Inxhinier Mekatronikë Prishtine

7.       Segreteria Amministrativa  – Back office

8.        Përpunues i të dhënave Prishtine

9.       Senior Organizational Development Adviser Prishtinere

10.     Ndihmes Magazinier

11.    Infermiere te pergjithshme Prishtinere

12.    Recepsioniste Prishtinere

13.     Analiste Mikrokredie / Berat

14.    Operator Telefonik, Durres

15.    Oficer Kredie, Dega Elbasan

16.    Agjent/e Pronash Vlore

17.    Specialist IT

18.    Përfaqësues Shitjes

19.     Specialist/e IT

20.     Mekanik-Elektroauto

21.    Shites ne Terren dhe Banak

22.    Manovrator

23.    Agjent Shitje/Vlore

24.    Eskavatorist

25.    Shef Salle

26.     Banakier

27.   Ndihmes Kuzhiniere

28.    Hostess

Për më shumë informacion dhe për të aplikuar vizitoni duapune.com

“Miku juaj për punë dhe karrierë” 

 

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...