Thursday, January 28, 2021
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Horoskopi i Karrierës

Horoskopi i Karrieres 2021

Karriera dhe biznesi janë dy aspekte që na ndihmojnë të bëjmë një jetë të mirë. Ata duhet të trajtohen me sinqeritetin maksimal...

Horoskopi: 10 profesionet e Bricjapit

Top 10 Profesionet që i përshtaten Bricjapit Të palëkundur dhe të përkushtuar, Bricjapët kanë sukses në karrierë në pozicione...

Horoskopi – Shigjetari: Top 10 Profesionet

Top 10 Profesionet që i përshtaten Shigjetarit Shenja e udhëtarit, Shigjetari optimist, pëlqen adventurat po aq sa njohuria dhe...

Akrepi – Top 10 Profesionet

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Horoskopi : Top 10 profesionet e Peshores

Peshoret janë bashkëpunuesit dhe diplomatikët që të gjithë i duan në punë. Ata preferojnë ambientet paqësore, sepse karakterizohen nga qetësia dhe...

Virgjëresha – Top 10 Profesionet që i përshtaten

Virgjëresha është ai tip i punonjësve që i bën gjërat në mënyrën e duhur dhe  shkon në punë një orë më herët...

Horoskopi i punës, 22gusht2020 ^-^

Përtej shakave ^-^ , ju njohim me disa aftësi dhe karakteristika në punë sipas shenjave përkatëse: Dashi Me shumë mundësi ju keni ide pafund për krijimin e...

Horoskopi i karrierës. Mësoni profesionin që ju përshtatet bazuar në shenjën tuaj.

Një horoskop karriere mund të mos jetë mënyra më e besueshme ose logjike për të gjetur një vend pune, por për ata që i...

Postimet e fundit

6 teknika si te reduktoni stresin ne pune

“Njeriu është produkt i mendimeve të tij, çfarë mendon për veten, ai ashtu do të bëhet.” - Mahatma Gandhi Julinda Hasa

5 QYTETET e javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihuni me...

6 keshilla per te qene SMART ne 2021

Konsiderojeni këtë vit si viti kur vërtet do të duhet të përqendroni energjinë tuaj në jetën profesionale dhe do të arrini objektivat...

Pozicionet e reja te punes 25 janar 2021

Cilat jane mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com? Mundesi te reja ofrohen nga Big...

5 keshilla per menaxheret e ‘digital marketing’

Suksesi i një fushate reklamuese dixhitale varet nga një larmi faktorësh: Nga shënjestrimi i audiencës së duhur te shndërrimi i tyre në...
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1