Wednesday, April 21, 2021
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Lojëra argëtuese dhe humor

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

QUIZ: Cili është mëngjarash?

Shikoni me vemendje figurën. Përgjigjja e saktë: NR 5

Horoskopi – Dashi: Top 10 Profesionet

Atlet profesionistKirurg i truritAntropologSipërmarrësMarinarBrokerZjarrfikësProdhuesi në produksionTeknik i mjekësisë emergjente"PR" - Ekzekutiv i marrëdhënieve me publikun Si shenja më...

QUIZ: Çfare po ben Zamiri?

Nëse në një dhomë janë 5 djem, ku Iliri po lexon një libër, Lulëzimi po gatuan, Edi po luan shah dhe...

“Kuic”: Ke do te ndizje ti?

Për më shumë lojëra argëtuese dhe humor >> https://www.duapune.com/blog/lojera-argetuese-dhe-humor

“Loja e lepireses”

Gjeni lojera te tjera ketu: >> https://www.duapune.com/blog/lojera-argetuese-dhe-humor

Horoskopi: TOP 10 profesionet per Peshqit.

Për të lexuar mbi shenjat e tjera klikoni: >> Horoskopi << Top...

Eshte koha per QUIZ!

Nëse 3 fëmijë mund të hanë 3 petulla për 3 minuta, sa minuta do t'u duhen 100 fëmijëve për të ngrënë...

Postimet e fundit

Binde drejtuesin per “Employer Branding Academy”

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Sigurisht që mund të keni dëgjuar për...

EBA – “Employer Branding Academy Albania”

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edhe në Shqipëri nëpërmjet partneritetit mes duapune.com dhe Universum. Trajnimi online nis...

12 Keshilla produktiviteti

Ndonjëherë mençuria konvencionale dhe këshillat e dukshme që keni dëgjuar një milion herë nuk bëjnë punë kur keni nevojë për një rritje...

Horoskopi – Demi: Top 10 Profesionet

EkzekutivShef kuzhinierPolitikanProdhuesi i verësDirigjentBlogger bukurieArkëtarProjektuesi i BrendshëmBiologBlerës Demi ka disa tipare mjaft të dallueshme si: etikën, besueshmërinë dhe...

Punet e dites, e hene 19 prill 2021

E hena ka nisur vrullshem ne duapune.com dhe kerkesat per punesim nga bizneset dhe kompanite e ndryshme jane te shumta. Po ju...
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1