Tuesday, May 18, 2021

Kompanite qe po rekrutojne gjate muajit Prill

Duhen lexuar

5 industrite me te mira per fillimin e nje biznesi ne 2021

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë aspekte të jetës sonë, ajo gjithashtu përshpejtoi rritjen e...

Po ti mund te punosh jashte vendit. Keto jane 5 shtetet.

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne portalin e punesimit duapune.com...

Çfare ju prish imazhin dhe poziten tuaj ne pune?

Shumica e profesionistëve interesohen se çfarë mendojnë për ta kolegët dhe eprorete tyre. Kjo sepse mënyra se si njerëzit ju perceptojnë shpesh...

Pranvera simbolizon kohën e ripërtëritjes ose fillimeve të reja dhe ju mund të ndiheni të frymëzuar për të bërë një ndryshim në karrierën tuaj. Ndoshta ju doni të kaloni në një industri tjetër, të preferoni punën në distancë sesa të ktheheni në një zyrë, ose shpresoni të gjeni më shumë siguri në një punë më afatgjatë. Cilado qoftë arsyeja që po shtyn kërkimin tuaj këto ditë, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar, duke filluar me këtë listë të kompanive të cilat po kërkojnë të punësojnë.

Megatek Albania

AssistDigital Tirana

Eurolab Internacional Grup

Agikons

ikubINFO shpk

Scopic Software

Royal York Property Management

Abissnet Sh.A.

ALKOS GROUP

Globe Shops shpk

Big Market 

Kastrati Construction

Aluflor 

Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

duapune.com

KMY

Për t’u njohur me kompanitë e tjera vijoni leximin tuaj këtu:

KOMPANITË

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

5 industrite me te mira per fillimin e nje biznesi ne 2021

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë aspekte të jetës sonë, ajo gjithashtu përshpejtoi rritjen e...

Po ti mund te punosh jashte vendit. Keto jane 5 shtetet.

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne portalin e punesimit duapune.com...

Çfare ju prish imazhin dhe poziten tuaj ne pune?

Shumica e profesionistëve interesohen se çfarë mendojnë për ta kolegët dhe eprorete tyre. Kjo sepse mënyra se si njerëzit ju perceptojnë shpesh...

Digi Diaspora 2 Meetup #1

Digi Diaspora 2 është aktiviteti i rradhës që do të organizohet nga Shoqata Shqiptare e Teknologjisë së Informacionit (AITA), e mbështetur nga...