Sunday, October 25, 2020

Koha për “Inno-Tech Camp Tirana”

Duhen lexuar

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

Facebook Group Cover Pictures Inno Tech Camp 1

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit?
Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pjesë e synimeve tuaja?
Ju prezantojmë me “Sprint Up” Inno-Tech Camp Tirana!

CBTL (Center for Business Technology and Leadership), me përkrahjen e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka hapur thirrjen për të gjitha talentet e reja të biznesit me projekte inovatore në fushën e teknologjisë.

“Sprint Up” Inno-Tech Camp Tirana është një aktivitet 3 (tre) ditor i hartuar për t’i ardhur në ndihmë të gjithë start-up-eve (kompanive të reja) në fushën e teknologjisë dhe inovacionit, nëpërmjet lidhjes me disa nga trajnerët dhe mentorët më të mirë të fushës brenda dhe jashtë vendit, për një biznes më të mirë dhe të suksesshëm.

Jeni 18-25 vjeç? Jeni në hapat e parë të zhvillimit të start-up-it tuaj inovator, me një impakt në shoqëri? Mendoni se ky është formati i duhur për të qenë pjesë?

Plotësoni formën e aplikimit këtu:

Për cdo pyetje, mos hezitoni të na shkruani tek [email protected]

Afati i fundit për dorëzim të formularit është data 17 Shkurt 2019.

Inno-Tech – Are you Ready?

 

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...