Saturday, October 24, 2020
- Advertisement -Copy of Punet e dites

Këshilla mbi CV

Shembull CV – 1 : Pozicion pune ne Marketing!

Në kërkim të një pozicioni pune në Marketing? - Ju njohim me shembullin e CV-së për rastin tuaj. Nëse...

Punë me kohë të pjesshme? Shembull CV

Jeni student? Po kërkoni një punë "part-time"? Si të shkruani një CV të thjeshtë, për një punë...

Pozicioni: Konsulent Rekrutimi

Për t'ju ndihmuar në krijimin e një CV-e sa më profesionale për rastin tuaj, ne kemi bërë gati një...

Si të “ngjitni” shkallët e karrierës tuaj? Shembull CV-e dhe guida.

Nëse keni qenë në të njejtën pozicion pune për një kohë të caktuar, me siguri që ju po kërkoni të rriteni profesionalisht dhe të...

Rikthim në punë? Shembull CV-e dhe guida.

Ju keni pushuar disa kohë, por tani jeni gati të ktheheni në botën e punës. Eshtë koha për t'u treguar punëdhënësve atë që keni...

Si të shkruani një CV për pozicionin e punës si asistent/e i/e kujdesit shëndetësor?

Si të shkruani një CV për pozicionin e punës si asistent/e i/e kujdesit shëndetësor? Nëse po kërkoni punë si asistent i kujdesit shëndetësor, atëherë ne...

Po planifikoni të ndryshoni karrierë? Ju njohim me guidën dhe shembullin e CV-së për këtë rast.

Ndryshimi i karrierës mund të jetë një hap i guximshëm, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar punë në një industri krejtësisht të ndryshme nga ajo...

I/e papunësuar për një kohë të gjatë? Ju njohim me guidën se si duhet të jetë CV-ja për rastin tuaj.

I/e papunësuar për një kohë të gjatë? Ju njohim me guidën se si duhet të jetë CV-ja për rastin tuaj. Shumica e punëdhënësve e kuptojnë...

Postimet e fundit

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...
- Advertisement -Copy of Pune te reja 1