Sunday, January 17, 2021

Kenget me te bukura per Krishtlindje dhe Vitin e Ri

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Ne pritje te Krishtlinjdes dhe te nderrimit te viteve ne menyre sa me te qete e te begate per te gjithe, ekipi i duapune.com ka menduar t’ju sugjeroj nje liste te kengeve me te bukura dhe me te preferuara te festave te fundivitit. Duke shpresuar te sjellim ne zyrat dhe shtepite tuaja atmosferen e ngrohte te festave te muajit dhjetor, urojme shendet dhe harmoni kudo te ndodheni.

Lista:

1. Mariah Carey – All I Want For Christmas is You

2. Wham! – Last Christmas

3. Andy Williams – It’s The Most Wonderful Time Of The Year

4. Dean Martin – Let it Snow

5. Michael Bublé – Holly Jolly Christmas

6. José Feliciano – Feliz Navidad

7. Shakin’ Stevens – Merry Christmas Everyone

8. Dan + Shay – Take Me Home For Christmas

9. Home Alone Soundtrack-18 Have Yourself a Merry Christmas

10. Train – Shake Up Christmas

11. Mariah Carey – Santa Claus Is Comin’ to Town

12. Celine Dion – So This Is Christmas

Urojme t’ju kete pelqyer lista. Mund ta ndani me miqte.

duapune.com

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...