Wednesday, October 21, 2020

Listen & get inspired

Sed eu lectus at mauris blandit ornare quis a erat. Maecenas vel libero a ante mattis pellentesque eget scelerisque libero.

Recommended

Si të bëj përshtypje në punën time të parë

Ju nuk keni patur asnjë punë tjetër më parë dhe kjo mund të shkaktojë një shok duke menduar se çfarë do të bëni dhe...

Frika e komunikimit

Komunikoni qartë. Aftësitë e shkëlqyera të të folurit, kurajo dhe aftësia për të kuptuar një situatë apo audiencë janë aftësitë thelbësore për një komunikim të...

18 punë të tjera të reja janë postuar sot në duapune.com

Njihuni me 18 pune te tjera te reja te cilat jane publikuar sot në duapune.com sipas kategorive perkatese: Administrim Biznesi 1. Supervizor/e Teknologji Informacioni 1. Specialist IT 2. Internet...

Ne bëhemi çfarë ne mendojmë. Earl Nightingale

Ne bëhemi çfarë ne mendojmë. Earl Nightingale          

Spektakli “Fillon të hënën”

Administratori i kompanisë DM Consulting Services dhe i portalit për punësim online më të njohur në rajon www.duapune.com Z. Dritan Mezini përgjatë fundit të...

Trending

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (1-09-2015)

Menaxher/e Dyqani       https://duapune.com/jobs/menaxhim/carrefour/tirane/menaxhere-dyqani-17097 Konsulent Projekti         https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/konsulent-projekti-17095 Menaxhere Dyqani         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/olitec/tirane/menaxhere-dyqani-17082 Manager Commerciale          https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/netrecruital/tirane/manager-commerciale-17080 Sales Executive         https://duapune.com/jobs/marketing/netrecruital/tirane/campaign-executive-17079 Senior Associate at the Assurance Department   https://duapune.com/jobs/financier/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/senior-associate-at-the-assurance-department-17084 Specialist IT          https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/sigal-uniqa-group-austria/tirane/specialist-it-17087 Inxhiner          https://duapune.com/jobs/inxhinier/lim-em/tirane/inxhinier-17089 IT (Help Desk)-Elbasan         https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/professional-marketing-albania/elbasan/it-help-desk-17099 Shofer makine...

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (08-05-2015)

Account Manager  https://duapune.com/jobs/15706 HR Manager  https://duapune.com/jobs/15705 Menaxher Rajonal Shitjesh   https://duapune.com/jobs/15704 Ekonomiste  https://duapune.com/jobs/15703 Area Manager (Shqipëri-Kosovë)   https://duapune.com/jobs/15701 Graphic Designer  https://duapune.com/jobs/15702 Inxhinier elektronik  https://duapune.com/jobs/15709 Inxhinier mekanik   https://duapune.com/jobs/15708 Inxhinier Elektrik   https://duapune.com/jobs/15717 As. Koordinator i Qarkut Tiranë...

Sa figura kafshesh shikoni ne foto?

Sa figura kafshesh dhe qenie te gjalla shikoni ne foto?            

Fillimi i ditës së punës me kafe

Kafja është pija më popullore në botë dhe një nga çështjet më të diskutueshme midis kërkuesve në të gjithë planetin. Për vite me radhë,...
Listen now

Featured podcast

Femrat në pozicione drejtuese

Gratë dhe burrat që punojnë në pozicione drejtuese në kompani të mëdha kanë këndvështrime të ndryshme për sa i përket rëndësisë së diversitetit, nevojës...

Hosts

Brett

Art of Manliness

Martha & Grant

A Way With Words

Andy

The Bugle

Recent

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...

Student ne Finance -Banke ? Burse e plote, praktike pune e paguar dhe kontrate 3 vjeçare pune ne BKT

UNYT sjell bursë të plotë, praktikë pune të paguar dhe kontratë 3 vjeçare pune në BKT, për studentët e degës Financë-Bankë.

A ka pune te reja nga qyteti im ?

Sot ju njohim me mundesite e ofruara ne qytetin e Fierit. Ne kete qytet ofrohen pozicione pune te kategorive te ndryshme nga...

Test personaliteti – iluzion optik – loja 1

Cfare karakteri keni ? Luajme pak me keto teste mbi iluzionet optike per personalitetin/karakterin tuaj. Ka shume lloje te...

Pse po e lini punen tuaj aktuale ? – Intervista 14

Kjo pyetje eshte pak “klishe”, por te jeni te sigurte qe do t’jua bejne gjate intervistes nese ju po e lini nje...

Grafiku i çuditshem i “rritjes” se pages minimale ne Shqiperi

Çështja e pagave është rikthyer si objekt diskutimi tashmë 7 muaj para zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri.  Qeveria ka në...

Jetoni ne Pogradec apo Lezhe ? Punoni tek AZA Electronics

Cila eshte AZA Electronics? AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997, fillimisht si nje dyqan i...

Raiffeisen Bank ne Kosove dhe Shqiperi prezantojne programin “Elevator Lab 2020”

Raiffeisen Bank në Kosovë dhe Shqipëri organizojnë për të dytin vit radhazi programin e përbashkët “Elevator Lab Kosovë & Shqipëri 2020” duke sjellë...

5 biznese qe po kerkojne staf tani ne portal – duapune.com

Ne portalin online te punesimit duapune.com shpallen çdo dite njoftime pune per kategori dhe profile te ndryshme nga biznese te industrive te...

Programi Young Women Entrepreneurs dedikuar sipermarreseve te reja ne Shqiperi

Programi Young Women Entrepreneurs synon te nxise me shume nismat sipermarrese tek vajzat dhe grate ne te gjithe Shqiperine. Qellimi eshte qe sipermarrja...

Subscribe to get notified of new podcasts & episodes