Monday, January 18, 2021

Duapune.com merr pjesë në Panairin e Energjisë “Energy Expo & Forum 2019”

Duhen lexuar

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Në kuadër të “Ditëve të Energjisë për Rajonin”, në datat 4-5 tetor 2019, në Expocity Albania u zhvillua Panairi dhe Forumi i Energjisë: “Energy Expo & Forum 2019”. Gjatë këtij edicioni të 3-të të panairit të energjisë, duapune.com mori pjesë si anëtare e shoqatës AITA, e cila vazhdon kontributin në bashkëpunimin mes sektorëve, gjetjen e tregjeve të reja, udhëheqjen drejt risive dhe projekteve shkencore e bashkëkohore të së ardhmes për tregun shqiptar, rajonal dhe më gjerë. Gjatë aktivitetit stenda e shoqatës u vizitua nga personalitete të shtetit dhe nga investitorë të huaj.

#energy #duapune #green #ict #aita #albania #expocity #fair #forum

71812317 2401525676621983 1482022579093897216 o71712619 2401527169955167 4011619000583716864 oWhatsApp Image 2019 10 07 at 11.19.5871514124 2401525439955340 2249014643357908992 oWhatsApp Image 2019 10 07 at 11.18.04

WhatsApp Image 2019 10 07 at 11.18.05

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Punet e reja SOT

Njihuni me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com, duke klikuar ne vijim: >> Punët e...

“Po na iken truri”

Çfarë po ndodh?! Gati të gjithë studentët duan të ikin jashtë. Emigracioni plagë edhe për të ardhmen nëse nuk...

Diplomuar ne gjuhe te huaja? Ka pune per ju.

Çfarë mund të bësh me një diplomë gjuhe? Opsionet e karrierës. A keni një diplomë në gjuhë të huaj?...

Vende te lira pune sot

Nese nuk keni patur mundesine te njiheni me vendet e lira te punes te publikuara sot ne duapune.com, ju ndihmojme me kete...

Pune ne Digital Marketing dhe aftesite e kerkuara

Content & Marketing Professionals Nese po kerkon te rritesh ne karriere ne sektorin e marketingut dhe sidomos marketingut digital,...