Tuesday, October 27, 2020

DIMAK organizon Webinar me temën “Praktikat Profesionale në Gjermani”

Duhen lexuar

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

104538641 2033935356739317 2343665242516233300 n

DIMAK Albania, (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Profesional dhe Karrierë) ju fton të merrni pjesë në Webinarin tonë për “Praktikat Profesionale në lidhje me Studimin në Gjermani” te  Premte, 26 Qershor, 2020 ne oren 13:00.

Qëllimi i këtij Webinar është të informojë personat e interesuar në lidhje me kriteret, procedurat dhe cfarë  konsiderohet si nje praktik e lidhur me studimin.

Nëse jeni të interesuar, ju lutemi regjistrohuni tek linku më poshtë brënda dates 24 Qershor, 2020.

https://docs.google.com/forms/d/1YDMQsOPoavSaUONwZaZtWrERB6bsHgAN-tK8geSF7BY/edit

Pasi të regjistroheni, një link për Webinarin do t’ju dërgohet para Webinarit, si dhe një dokument “Si të bashkoheni ne Webinar” nësë do keni ndonjë vështirësi.

Ndërkohë

Nëse keni pyetje në lidhje me këtë Webinar, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni:

Email: [email protected]
Numri i Kontaktit: +355 69 706 0005
Facebook: DIMAK Albania

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...

Horoskopi : Top 10 Profesionet e Akrepit

Brilante dhe punetore, Akrepi eshte shenja me intensive nga te gjitha shenjat e zodiakut. Ata preferojne nje mjedis pune te qete, jo...

Pse duhet te ndryshoj pune / karriere ?

A ndiheni sikur keni ngecur ne punen ku jeni aktualisht? A keni menduar per nje pune te re, ndryshim karriere apo te...

Pse ju pushuan nga puna ? – Intervista pune 14

Nje nga pyetjet me te sikletshme qe mund te bejne rekrutuesit gjate nje interviste eshte pikerisht kjo: Pse u...