Monday, September 21, 2020
- Advertisement -

Të përgjithshme

E vërteta rreth bjondeve. Si ndikon ngjyra e flokëve në mjedisin e punës?

Bjondet paguhen më shumë Një studim i kryer në vitin 2010 nga Universiteti i Teknologjisë Queensland analizoi  13,000 gra të Kaukazit dhe erdhi në përfundim...

Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë

Nxitoni të aplikoni! Për Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë. Dokumentat i shkarkoni në linqet si mëposhtë: 2) #SHKARKO dhe #PLOTËSO elektronikisht formularin e aplikimit dhe...

Aftësohuni për shërbimet e hotelerisë!

ALB_Internal_leaflet_trainings_hotels_LP_PME_RB_Sued_FINAL

Puna e së ardhmes. A jemi gati? – duapune.com në “Korça Digital Weekend”

duapune.com ditën e shtunë, datë 25 janar 2020, në eventin “Korça Digital Weekend”. Themeluesi i duapune.com z. Dritan Mezini, diskutoi mbi të ardhmen e punës,...

Trajnim: “Si te përgatitemi për një intervistë pune të suksesshme?”

  duapune.com në bashkëpunim me Dimak Albania dhe Çelësi Media Group, në kuadër të riintegrimit në tregun e punës të personave me eksperienca të huaja...

“Talente dhe ide për të ardhmen e Shqipërisë” – Tetori Gjerman 2019 – duapune.com

duapune.com së bashku me DIMAK Albania mori pjesë në panairin "Talente dhe ide për të ardhmen e Shqipërisë" të organizuar në kuadër të Tetorit...

Duapune.com merr pjesë në Panairin e Energjisë “Energy Expo & Forum 2019”

Në kuadër të “Ditëve të Energjisë për Rajonin", në datat 4-5 tetor 2019, në Expocity Albania u zhvillua Panairi dhe Forumi i Energjisë: "Energy Expo...

Duapune.com në eventin e teknologjisë – Tirana Tech Open 2019

Në datat 25, 26 & 27 Shtator 2019 Duapune.com ishte pjesë e eventit Tirana Tech Open në Expocity Albania, si një nga anëtarët e...

Postimet e fundit

“Si do t’i vejë halli pandemisë?” Optimist apo pesimist?

Më mirë të jesh optimist apo pesimist? Opinionet se kur do të mbarojë pandemia janë si goja: të...

10+ punë të reja sot në duapune.com 18/09/2020

Njihuni me më shumë se 10 punë të reja të publikuara ditën e sotme në duapune.com: >>> Punët...

Po mendoni të ndryshoni punë?

7 Pyetjet që duhet t'i bëni vetes Të ndryshosh karrierën nuk është e lehtë sidomos me pasiguritë që...

Përfaqësues i Shitjeve – Letra e Interesit

Letra e Interesit nëse keni ndryshuar karrierë Shkrimi i një Letre Interesi për ndryshimin e karrierës kërkon një strategji...

Letra tradicionale e Interesit – Asistent Juridik

Shembulli 1: Letra tradicionale e Interesit Ju duhet të shkruani këtë version nëse aplikoni në një...
- Advertisement -