Saturday, September 19, 2020
- Advertisement -

Punëdhënës

10 kompanitë e javës në duapune.com

Mbi 300 pozicione të lira pune gjenden të publikuara nga 10 komapnitë e javës në duapune.com. Mes tyre ju do të keni mundësinë të...

Si të përqendroheni edhe kur ju mungon motivimi? 4 Mënyra!

“Mbani mend gjithmonë se përqëndrimi juaj përcakton realitetin tuaj”- George Lucas Përqendrimi është çelësi i suksesit.  Të përqendrohesh do të thotë të shpenzosh të gjitha energjitë...

Vera bëhet më e freskët me duapune.com me këtë ofertë për bizneset HOREKA!

Sezoni turistik veror sapo ka filluar dhe duapune.com dëshiron të freskojë me një ofertë speciale bizneset HOREKA. Në kuadër të vështirësive që po kalon sektori...

A duhet të ndani informacionin e përfitimeve ose pagës me kolegët tuaj?

Në sondazhin e fundit të zhvilluar në duapune.com pyetja e shtruar ishte nëse duhet ta ndanim informacionin e pagës me kolegët dhe shumica e...

TOP 5 Qytetet që po punësojnë në Shqipëri dhe Kosovë

A e dini cilat janë qytetet më në krye që po punësojnë gjatë kësaj jave? Pasi të njiheni me ofertën e punës në këto qytete...

18 mundësi të reja pune sot në duapune.com

Java e re nisi me mundësi të reja punësimi në kategoritë Mjekësore-Shëndetsore, Shitje - Marketing, Administrim Biznesi, Informatikë apo Shërbim Klienti nga Shqipëria dhe...

Punët e reja të publikuara në duapune.com

Dëshironi të punoni si Brand Menaxher, Agjent Rikuperimi Kredie, Drejtoresh Didaktike apo Kimist/e Teknolog Ushqimi? Vlerësoni këto dhe mundësi të tjera të publikuara sot...

A e dini se, “Pomodoro” u ka ndryshuar jetën 2 milion njerëzve?

A e dini se? Mbi 2 milion njerëz e kanë përdorur tashmë teknikën Pomodoro për të transformuar jetën e tyre, duke i bërë ata më...

Postimet e fundit

“Si do t’i vejë halli pandemisë?” Optimist apo pesimist?

Më mirë të jesh optimist apo pesimist? Opinionet se kur do të mbarojë pandemia janë si goja: të...

10+ punë të reja sot në duapune.com 18/09/2020

Njihuni me më shumë se 10 punë të reja të publikuara ditën e sotme në duapune.com: >>> Punët...

Po mendoni të ndryshoni punë?

7 Pyetjet që duhet t'i bëni vetes Të ndryshosh karrierën nuk është e lehtë sidomos me pasiguritë që...

Përfaqësues i Shitjeve – Letra e Interesit

Letra e Interesit nëse keni ndryshuar karrierë Shkrimi i një Letre Interesi për ndryshimin e karrierës kërkon një strategji...

Letra tradicionale e Interesit – Asistent Juridik

Shembulli 1: Letra tradicionale e Interesit Ju duhet të shkruani këtë version nëse aplikoni në një...
- Advertisement -