Monday, September 21, 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Endri Qenanaj

249 POSTS
2 COMMENTS

E hënë! Si e nisët javën?

Padyshim që e hëna përbën ditën më të vështirë të javës së punës, pas një fundjave të relaksuar apo argëtuese me familjen dhe miqtë....

Të hënë më të bukur nuk ka.

Kur e hëna është dita e fundit e muajit. Niseni ditën pozitivisht ^-^ Nëse nuk jeni në punë mos prisni. Kërkoni për një punë të...

Punët e reja në duapune.com 28/08/2020

Nëse nuk keni patur mundësi të ndiqni postimet e reja të ditës në portalin duapune.com, ju mund...

Për t’u njohur me 20 pozicionet e reja të punës vijoni leximin këtu

>>>Punët e Ditës<<< “Miku juaj për punë dhe karrierë” – duapune.com

Kush janë “ATA” dhe çfarë po ofrojnë?

Q1 Energie AG Q1 është një kompani e pavarur, e mesme gjermane. Me mbi...

Seminar Motivues: “Gruaja Shqiptare në Karrierë”, edicioni i tretë

Më datë 10 Tetor vjen një Seminar Motivues me në qendër FEMRËN, rolin dhe rëndësinë e saj...

3 Minuta ushtrime në zyrë për lehtësimin e dhimbjes së trupit gjatë punës

Çfarë mund të bëni në shtëpi për të relaksuar muskujt pas një dite të gjatë në punë…•...

Punët e reja në duapune.com sipas kategorive 26/08/2020

Gjeni kategorinë tuaj dhe punën që po kërkoni. Kërkesa e punësimit në duapune.com, e shprehur sipas kategorive...

Latest news

“Si do t’i vejë halli pandemisë?” Optimist apo pesimist?

Më mirë të jesh optimist apo pesimist? Opinionet se kur do të mbarojë pandemia janë si goja: të...

10+ punë të reja sot në duapune.com 18/09/2020

Njihuni me më shumë se 10 punë të reja të publikuara ditën e sotme në duapune.com: >>> Punët...

Po mendoni të ndryshoni punë?

7 Pyetjet që duhet t'i bëni vetes Të ndryshosh karrierën nuk është e lehtë sidomos me pasiguritë që...

Përfaqësues i Shitjeve – Letra e Interesit

Letra e Interesit nëse keni ndryshuar karrierë Shkrimi i një Letre Interesi për ndryshimin e karrierës kërkon një strategji...

Letra tradicionale e Interesit – Asistent Juridik

Shembulli 1: Letra tradicionale e Interesit Ju duhet të shkruani këtë version nëse aplikoni në një...
- Advertisement -