Thursday, February 25, 2021
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Emi Oga

970 POSTS
0 COMMENTS

74 pozicione pune ne FINANCE

Ju njohim me kerkesen e punesimit ne kategorine Finance ne portalin duapune.com. Kompani te ndryshme jane ne kerkim te stafit te ri...

Si te menaxhoni raportin me klientet tuaj?

Ne shpeshherë dimë më shumë për drejtimet dhe qëllimet tona sesa për klientët tanë. Por, çfarë duhet të kemi parasysh në mënyrë...

127 vende te lira pune nga 10 kompanite e javes

Per t'u njohur me mundesite dhe tipologjine e pozicioneve te punes qe ato ofrojne, ju ftojme te klikoni ne secilen prej kompanive:

DITA E INTERVISTES. Mos harroni!

Çfare duhet te keni parasysh diten e intervistes: Mbërrini të paktën 15 minuta para. Mund të keni nevojë të...

Mundesi pune ne MALTE si Infermier ose Shef Kuzhine

Ti ke mundesi te punosh ne Malte. Mjafton te zoterosh gjuhen angleze dhe te kesh eksperience si Shef Kuzhine apo Infernier/e dhe...

65 mije vende pune sezonale ne Greqi.

65 mije vende pune sezonale ne Greqi. Te favorizuar shqiptaret. Greqia ka publikuar sot në fletoren zyrtare kuotat...

Test 2: Cilat jane dobesite tuaja?

Nëse intervistuesi ju pyet: - Cilat janë dobësitë tuaja? Cila do të ishte përgjigjja e saktë?

Sa me i zgjuar te jesh, aq me shume mund ta besh kete gabim.

Sipas shkencës: sa më i zgjuar të jesh, aq më shumë mund të bësh këtë gabim të zakonshëm dhe të kushtueshëm.

Latest news

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

10 gjera qe shefat mund te bejne dhe te frikesojne punonjesit

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i angazhuar dhe tregoi aftësi lidershipi, të...
- Advertisement -